Mierzenie wypowiedzianych słów, jaka aplikacja najlepsza do tego?

Mam tutaj znajomego człowieka, który mówi strasznie szybko i nieprzerwanie, do tego nieustępliwie… :wink:
Teraz wyobraźmy sobie, że jest taka piękna wymarzona przeze mnie aplikacja, która mi powie ile słów na minutę wypowiada ta osoba.

Trochę szukałem, ale bez powodzenia. Może złego okreslenia używałem.

1 polubienie

To chyba troche tez zalezy od jezyka, w ktorm mówisz?
Ale fakt, taka aplikacja by sie przydała.

Tylko nią nie zakneblujesz.

1 polubienie

Do zakneblowania już mam dobre pomysły, typu wizyty u psychologa…

1 polubienie

A aplikacja do przetwarzanie mowy na tekst, może tam jest licznik czasowy?
Mnie by się też coś takiego przydało, jak rozmawiam z męża bratową.
Ona jest lepsza od Hanki Bielickiej świętej pamięci.

2 polubienia

Hanka z przecietna Hiszpanką by przegrala…

2 polubienia

Włoszką też :joy:

2 polubienia
2 polubienia

Z francuskim aplikacja nie dałaby rady na sto%.
Zgłupiałaby zupełnie.

1 polubienie

Tak sądzisz? No tak, ale AI jest teraz bardziej zaawansowana. No i francuski to nie chińszczyzna…

2 polubienia

Prwie chińszczyzna.AI jest przereklamowana a żabojady łączą tak wyrazy jak wiesz,że czasem wydaje się że delikwent powiedział jeden - a to 3 połączone,

1 polubienie

AI w xiaomi jesli chodzi o polski slownik szybko sobie poczyna. Ale system w krzaczkach czasem się wyswietla.

1 polubienie

A niemiecki?
Każdy język ma swoja specyfikę.
Ja myslalam, ze znam hiszpanski, do czasu aż nie zawialo nas do zabitej dechami andaluzyjskiej wioski…

1 polubienie

Z tym czymś pomomo,że zwanym potocznie drutem kolczastym ta inteligencja powinna sobie poradzić.Nawet ja po oglądnięciu “Czterech pancernych…” kumam jak niemiaszka rozbroić “Hände hoch” :wink:

1 polubienie

Tiaa powiedz to w czasie zaprzeszlym niedokonanym…

Jak bym umiał to bym powiedział ale teraz nich ta inteligencja mnie wyręczy…

Podanie do kolegi @birbant :joy_cat::joy_cat::joy_cat:
Bedzie szybszy

1 polubienie

Hände hoch W tym zdaniu nie ma żadnego czasownika (orzeczenia), więc trudno w nim szukać czasu zaprzeszłego (plusquamperfekt).

Głebiej się zastanawiając, to nakaz Ręce do góry jest mocno nieprezyzyjny. Dokładnie nie wiadomo, co jest nakazane zrobić z rękoma. Intuicyjne są podnoszone do góry, ale przecież można je wystrzelić, wysunąć, wyrzucić, opuścić, etc.

1 polubienie

Moze dlatego do góry, ze lepiej widac, ze nieuzbrojony jests…
Podobnie jak niegdys podanienpocharu wiazalo sie z koniecznością spropowania zawartasi i podania przy uzyciu dwóch rak? Nigdy ostroznosci za duzo?

Tu trzeba jeszcze ustalić jakiś punkt odniesienia i ustalić, gdzie jest góra.
W stosunku do podłoża nawet opuszczone ręce są już w górze, więc nie ma potrzeby stosować się do nakazu ręce do góry.

Dlonie nad głową. Choc sa tez wersje splecionch dloni na katku.