Miewacie tak realistyczne, wielowątkowe sny, że praktycznie wykluczają

one ich przypadkowość?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Nie pamiętam swoich snów

2 polubienia

Też tak miałem. Obecnie cieszę się że śpię.

1 polubienie

Bo jesteś nieharmonijną szują… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Realistyczne sny to objaw braku magnezu i cukrzycy.

1 polubienie

I za mało harmonijnych owoców.

Tak mogą sądzić ciężko myślący, będący na bakier z logiką.

Coś w tym jest. Sny pamiętam od czasu jak cukrzycę mam. No z 6 miesięcy wcześniej… tyle ze cukrzycy się nie wykrywa z dnia na dzień.

1 polubienie

@harmonik Włącz do diety orzechy i awokado powinny pomóc na magnez. Owoce możesz wcinać te mniej słodkie: żurawina, aronia, co Ci będą pisać: tak wieki frutofilny umysł zna się wszakże na owocach.

1 polubienie

@birbant Za słodkie raczej…

1 polubienie

Orzechy raczej umiarkowanie. Niektóre są trujące.

Braki magnezu podobno pogarszają pamięć, wskutek czego nie pamięta się większości snów, nawet tych bardzo realistycznych i wielowątkowych, co stoi w sprzeczności z Twoim mniemaniem. Z kolei cukrzyca może stać w interakcji z pierwiastkami i mechanizmami wpływającymi na pamiętanie snów.

Twoja wiedza medyczna, tak jak i każda, jest powalająca. Aż się dziwię, że nie wiedziałeś tak prostej sprawy, jak kości ptaków.

1 polubienie

Co ty mówisz?

Przytocz tę swoją pseudo mądrość, że tego nie wiedziałem.

To sobie przeczytaj swój komentarz w swoim temacie.

@harmonik Cukrzyca może dawać naprawdę "mega"wizje. Brak magnezu nie skutkuje od razu totalną amnezją i demencją :upside_down_face:

2 polubienia

Wiele komentowałem. Jesteś na bakier z prawdą.

1 polubienie

Ja tylko zacząłem pamiętać sny.

Nie wymiguj się naiwnie. Poczytaj to, co pisałeś o ptakach, ja ci ułatwiał nie będę…

A na bakier z prawdą, to są te twoje naiwniutkie komentarze wszelakie, zradzające twoją niewiedzę, ignorancję i rozbuchane ego odwrotnie proporcjonalne do wiedzy.

1 polubienie