Misie i inne koty

Koty będą w Polsce święte. Naczelnik tego chce.

1 polubienie

Jeszcze trochę i będzie jak w starożytnym Egipcie

2 polubienia

Znasz prawdę o swietych kotach?
W starozytnym Egipcie byly hodowane w farmach jak obecnie kwiatki w szklarniach. Prawowierni Egipcjanie idac na grob bliskich kupowali zmumifikowanego kilkumiesiecznego kota tak jak teraz kupujemy znicz i wiazanke na grob.
To juz chyba nawet w sredniowieczu, oczywiscie zanim jakis mizogin, ailurofob (po ludzku kotofob) te zwierzaki zrobil symbolem czarownic.
A co do autentycznej swietosci kotow? To mi powiedz czy pies by z prezesem wytrzymal? A koty wykazuja swieta cierpliwosc…

1 polubienie

Musiałby mieć upośledzonego psa.

1 polubienie

Tej!
Skup sie nad tytulami!
Myślałem ze bedzie cos ciekawego o niedzwiedziach a tu znowu te cholery…
I teraz mi bedą powiadomienia przychodzic albo co… :wink:

1 polubienie

No raczej. 50W może już poparzyć a skierowany w oczy może nieodwracalnie wzrok zniszczyć. A co do biegania za zajączkami moja polubiła taki niby laser w kształcie rybki(z laserem ma wspólnego tyle że też dioda) ale tam 4 maleńkie baterie od zegarka i poległ szybko. A za baterię po 8PLN nie zapłacę.

1 polubienie

Tak na marginesie to był mój temat o laserach a wyszedł w większości o kotach przerobiony na siłę w osobny temat

1 polubienie

W zooplus dodawali takie jako prezent za uzbierane punkty.
Beznadzieja.

Dokładnie z zooplus. Fajny ale źle zrobiony.

1 polubienie

A to nie ja

To wszystko troche poza moją"sferą" ale sam mechanizm,popieram!Nie cierpie mieszania wątkow i wczoraj sam prosilem aby moderator wyprowadzil z"malyszomanii" temat filmowy… :slightly_smiling_face:

1 polubienie