Misie i inne koty

Nooo ja ostatnio dla kota szukałem laserka i znalazłem potężny laser na Allegro… 50000mW. I to za jedyne 49 PLN :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

I nabyłeś tę zabawkę dla kota?

To by byla zabawka do polowan na tygrysy :joy::joy::joy:.
Moja kotka laserek olewala, ale biegala za “zajaczkami” lusterkowymi.

A moje bydlę lata za normalnym cieniem. I to jeszcze jak.

1 polubienie

u mnie to sie jatka zaczynala, jak jakas ćma do mieszkania wpadla, albo komarnica, czyli taka wielka wersja komara, niegrozna zreszta.

1 polubienie

Godzinę temu załatwił wielkiego pająka, o którym nie wiedziałem, że u mnie jest. Tzn, już go nie ma. Plamę starłem. Pajęczynę zlikwidowałem.

1 polubienie

o mnie sa tylko skoczki, te nie smieca pajeczynami, czasem tylko trzeba wylinki pozamiatac.
ale problem rybikow mam rozwiazany.

Misiek, to muchę w locie łapką trafia. Jest cholernie szybki.

ja troche oduczalam moja takich zabaw, bo to chowane w domu i troche sie balam, ze muche z jakas osa pomyli. a koty w ogole sa szybkie. spostrzegawczosc i refleks w Duzych wyrabiaja…

2 polubienia

Misiek, normalnie porusza się wolno i godnie. Flegmatyczny jest. Do momentu, jak czegoś nie zwęszy albo zobaczy.

1 polubienie

nie usiluje polowac na Ciebie?

1 polubienie

Wobec mnie, to on takie pieszczotliwe niewiniątko jest. A na ulicy idzie przede mną i prowadzi mnie na swoją łąkę. Tylko antena ogonowa mu sterczy. A jak się zatrzymam, to poczeka. Do sklepu też by poszedł. A w ogóle, to lubi towarzystwo ludzi.

1 polubienie

koty to koty. nie wszystkich ludzi lubia i toleruja.

1 polubienie

Zgadza się. Mój każdego gościa, najpierw poobserwuje, a następnie podchodzi i się wita przez krótkie otarcie się o nogi. Pomieszczenia z ludźmi nie opuszcza, przebywa i sobie patrzy, co ludzi robią.

1 polubienie

czyli znakuje jako swoich - koty lasza sie glownie po to, zeby rozetrzec swoj zapach na otoczeniu - w przeciwienstwie do znaczenia terenu tez odruch jest przyjemny.

2 polubienia

Ma zaufanie do ludzi. Nie boi się w ogóle. Za to boi się panicznie niektórych rodzajów hałasu. W Sylwestra z nim jest kłopot.

1 polubienie

oby kiedys za to zaufanie do ludzi nie zaplacil - bo ludzie sa rozni…
a koty sa wrazliwe na rozne dzwieki - u mnie byl klopot z silnikami elektyrycznymi w AGD. a glowwny wrog to odkurzacz.
czekaj wydziele tem temat, bo ma coraz mniej wspolnego z laserami :slight_smile:

1 polubienie

no i juz mozna bezkarnie o Misiaczkach pisac :wink:

Tak, tylko, że zaraz spadam. Ale kontynuował będę.

1 polubienie

ja tez zaraz zmykam.