Moglibyście się zdecydować na jedno pytamy?

Zaczynam mieć schizofrenię :wink:
Po co pisac 2 razy to samo?

2 polubienia

Tez mi to przyszlo do glowyale ja w wiekszosci,tylko odpowiadam.

juz niedlugo…
a nie wszyscy chca na nowe przejsc, wiec co mam trzasnac w klawiature i zastosowac forumowa eutanazje?
a oprocz tego trolle znow tak pieknie skrzecza…

3 polubienia

Ja jestem tylko tutaj .

3 polubienia

A w domu Cie nie ma? :grin:

1 polubienie

Hahaha
Jestem jestem :blush:

To posiadasz mozliwosc bilokacji? :grin:

1 polubienie

:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Może czują się zobowiązani. Jak w robocie, dwa etaty. I mówią że to młodzi są uzależnieni od internetu, z nosami w smartfonach :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 polubienia

wczoraj pijac poobiednia kawe widzialam mlodego czlowieka “na glodzie” - bateria mu sie wyczerpala i nie mial gdzie naladowac. a ze ja jak wiem, ze dluzej bede korzystac z telefonu mam zwykle ladowarke w torebce to zaproponowalam poratowanie, nie bylo potrzeby - barman byl przygotowany na reanimacje - niedlugo to faktycznie dodatkowa usluga oprocz szklanki wody bedzie mozliwosc ladowania sprzetu. (w Hiszpanii nie placi sie za podana wode z kranu, tylko jesli chcesz butelkowana)

2 polubienia

Przejdą, przejdą @okonek … (w każdym razie będą się dobijać) po kompletnej padaczce i myślę, że Wasza laba może się wtedy skończyć :wink:
Jeszcze skrzeczą, bo wiesz… są tacy, którzy bez skrzekotu chorzy są…

2 polubienia

W Polsce też już podają z kranu za friko i to w bardzo dobrych restauracjach, ale jeszcze nie we wszystkich. U nas wciąż pokutuje przekonanie że kranówa jest niezdrowa.
Dziś nawet słuchałam w radiu na ten temat.

1 polubienie

Wasza laba… - czyli nie będziemy mogli ich obgadywać? :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Spokojnie.Samo sie zrobi. :grinning:

Juz niedługo. Niecałe dwa tygodnie i zostanie nam tylko to

2 polubienia

Ja piszę czasem tu, czasem tam, aktualnie mam sporo czasu :wink:
Ale nigdy się nie dubluję, albo tu, albo tam.

1 polubienie

Zdecydowałem się być na starym Pytamy do samego końca. Amen.

3 polubienia

:cry:

2 polubienia

A tam danse macabre trwa w najlepsze…przed chwilą zajrzałam…
To jojo to wp.pl - zabawiająca się tłumem…

22-04-20-tumblr_pp0w3x3tam1uluhv2o1_500

2 polubienia

Ja podobnie.