Moi drodzy zmieniłem swój nick

Ależ możesz

pisać

w

oddzielnych wierszach bez żadnego kodu. Wystarczy Enter.
I tu jest luka, @Szczery_do_BULU, bo idiota może użyć entera i na końcu postawić kropkę. Będzie to samo jakby użył tysiąca spacji.

3 polubienia

Zaakceptowałem. Odmaszerować :wink:

3 polubienia

System automatycznie redukuje spacje do jednej, wpis musi mieć entropię (np nie przyjmie wpisu jedynie z ciągiem tej samej litery itp)

2 polubienia

U mnie od razu pokazało, że wstawiony obrazek bo ja mam czarne tło. W moim przypadku proszę o czarne obrazki :sunglasses:

1 polubienie

Tak? To spróbuj i napisz nam co odkryłeś @roqq :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Oj pamiętamy! Czesto nic się z tym nie dalo zrobic

1 polubienie

Hmmm…

.

Ucieszę się, jeśli nie zadziała :slight_smile:

Ok, enter zabezpieczony :slight_smile: Ale tę malutką, podwójną spację moglibyście jednak nam dać :stuck_out_tongue_winking_eye: Jeśli to możliwe.

To ja spróbuję: Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Coś w tym stylu? Fakt, że trochę oszukałem,Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja Spacja ale efekt jest chyba właściwy.

1 polubienie

Możliwe
 
 
 
 
 
 
 
możliwe :))))

A teraz powiedz jak to zrobiłeś :grinning:

Widzisz u mnie
 
 
 
 
 
kropki @roqq

Prosto - wkleiłem niewielkie obrazki, tyle że przezroczyste, a nie w kolorze tła. Dzięki temu działają niezależnie od kolorystyki strony.

2 polubienia

Ja nie widzę Ewa.

1 polubienie

zrobię powtórkę z pytamy :)))))
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
nie wkleilam żadnego tła, kropki ani obrazka :)))))))))

1 polubienie

O kurczaki. Ja nie mogłam tak zrobić, chociaż próbowałam.
Teraz gadaj jak to zrobiłaś.

2 polubienia

Uprzedzm, że osadzanie kodu HTML można wyłączyć :wink:

2 polubienia

Prosiła, prosiła i uprosiła
 
 
 
 
Trzeba wkleić kod twardej spacji
kod/enter kod enter itd, wedle uznania

http://how2html.pl/twarda-spacja-nbsp-html/

2 polubienia

Gdy się zaznaczy ten tekst, wtedy widać, jak to zrobiłeś. Cwanie!

1 polubienie

:stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:
spoko, ja nie odwalam takich numerów, pokazałam,ze można robić większe ( nie mylić w ogromnymi!) przerwy.

1 polubienie