Moi drodzy zmieniłem swój nick

Można jak na obrazku poniżej:



obraz

1 polubienie

podałam link jak to zrobic

Mam to

 

 

 

 

 

 

  Ale to zabawy, to nie dla mnie.

2 polubienia

Nie trzeba robić dużych odstępów, wystarczą dwie spacje, jak toś coś tam tworzy, do pisania normalnych tekstów niepotrzebne.

1 polubienie

Haha, można dużo łatwiej. Zabawne, że wcześniej na to nie wpadłem. . . … . . . . . . . . . . . . . . … . . . . .Jeśli widzisz ten tekst, to już wiesz mniej więcej co wymyśliłem : P . . … . . . . . . . . . . . . . . . … . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . … . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . … . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . … . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . … . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . … . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . … . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . … . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Tu jest reszta tekstu. Bez wklejania obrazków tym razem.

Tak, dla potrzebujących jest rozwiązanie :slight_smile:

1 polubienie

No tak, ale są kropki.

1 polubienie

Widzisz je? Są, ale powinny być przezroczyste.

2 polubienia

Nie są, wykropkowałeś cały tekst, przeklinałeś ? :)))))))))))

2 polubienia

Obrazek, to obrazek. Wypełnia pustą przestrzeń a nam chodzi o to, by spacją można było zrobić akapit. Nie będę przecież za każdym razem wklejał obrazka.

To dziwne… Użyłem takiego czegoś:
obraz
I u mnie działało prawidłowo.

2 polubienia

Te kropki/punkty jakieś takie dziwne, ale widzę.

1 polubienie

Zgadza się, tylko nie wszyscy mają tu ustawione czarne tło, ja mam białe aktualnie i widzę same kropki.

1 polubienie

Ja ma też białe tło.

1 polubienie

No właśnie. Co którzy tworzą łamigłówki i inne takie, jeśli tego potrzebują, mogą użyć kodu twardej spacji.

1 polubienie

Ale tą metoda Ewy nie wklejasz obrazka, tylko kod twardej spacji.

Tyle, że kropki miały jako kolor podane “transparent” czyli powinny być przezroczyste niezależnie od koloru tła, dziwi mnie, że nie są.

1 polubienie

Może one są transparentne na czarnym tle :rofl:

Tak Ewunia dobrze gadasz :grinning:

1 polubienie

Jeśli ten tag działa, to nie ma problemu. Nie sprawdzałem.

   No i działa.

1 polubienie