Mój Boże

Może jakaś zrzutka, żeby bidactwo wspomóc?

3 polubienia

Z glodu biedaczek umrze.
Ale cos czytalam, ze on juz nie jest bezposrednim wlascicielem, porozpisywal to na spolki i spoleczki i czesciwo corke? Dawno to bylo, wiec moglam cos pokrecic. W kazdym razie odbije sobie na reklamach…

2 polubienia

Mój były szef nawet nie mieszkał we własnym domu. Dom był własnością trustu jego imienia. Firma miała ponad 400 osobowości prawnych, a wszystko po to, żeby w przypadku bankructwa jednej inne nie ucierpiały…

4 polubienia

O jaki biedny kurde…Nedzarz normalnie…

4 polubienia

Ale że taki gigant pozwolił sobie na awarie? Dziwne.
Pewnie od Kamińskiego pobrali soft antywirusowy.

5 polubień

No, to najgorsza skaza na wizerunku Facebooka od poniedziałku, a może nawet od niedzieli… :wink:

4 polubienia

7 polubień

Ha,ha,ha…
Ale to Twoj pomysł a nie jego?
Dobra…Ide po piwo bo mi sie ostrze komentarzy stępi :innocent:

2 polubienia

Spadł mi telefon z otwartym FB - pierwszy raz od 2 tygodni i od razu się cały FB spie…lił …

Kuźwa, gdzie te czasy, ze coś funkcjonowało bez awarii dziesiątki lat? :face_with_hand_over_mouth:

4 polubienia

Pierwszy raz Ci spadł czy pierwszy raz tracisz kontakt z"FB" cokolwiek to jest-zakladam ze Facebook

2 polubienia

FB - wchodzę tam przeciętnie dwa razy w miesiącu, czasem częściej, ale bywał czas, kiedy miesiącami mnie tam nie było. Najdłużej chyba rok.
Nie sądzę, bym się do tej strony przekonał.
A propos tematu, którego już poruszaliśmy. Kiedyś angielska strona Wikipedii o Marku wyglądała tak:

Śmiał się i uważał ludzi za idiotów (choć tłumaczyć można “dumb fucks” różnie), bo powierzają mu swoje dane (ufają mu).

Jakoś mnie to zraziło do niego i tego całego show …
Dlatego mnie jako mnie (mowa o imieniu i nazwisku) na FB nie ma i nie będzie. Zuckenberg zaczął się w końcu wstydzić, co powiedział i już wpisu na Wikipedii nie ma, ale niesmak pozostał …

6 polubień

Dobra…Poddaje sie…

2 polubienia

hahahhahhahaha leje! :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

1 polubienie