Moj dzisiejszy hymn

Jak juz wspomnialem koledze,slucham dzisiaj albumu ktoremu stuknelo 35 lat.
Grupa The Cult “Love”…
Nigdy nie byli moimi ulubieńcami…Metaliczny glos Iana Astbury’ego…Jakos nie mogłem sie przemóc…
Jak twierdzi moj kolega od wielu lat,“spoko,wszystko ma swoj czas i miejsce” :smiley:
I dzisiaj mnie dopadło.Ostra niekiedy jak brzytwa,płyta konczy sie wlasnie tym utworem.
Proponuje w miare mozliwosci zrobić głośno! I przeżyć tych 5 i pół minuty [ z naciskiem na minute czwartą].

5 polubień

No to żeś zasadził bombala. Znam, oczywiście, słuchało się tego. Szczególnie na domowych imprezach.
Tę płytę miał i wielbił mój bardzo dobry kolega.

1 polubienie

Po raz drugi mnie dzisiaj zaskakujesz…Wszak to nie nasze czasy :thinking: :wink:

1 polubienie

Wiem, ale ten zespół od razu kiedy się pojawił, wpadł mi do serca. Byłem częstym gościem u mojego koleżki. To, przecież połowa lat 80, chyba 84?

The Southern Death Cult, nieprawdaż? :blush:

1 polubienie

:+1:

2 polubienia

No nie do konca ale trop dobry…Twoj kolega byl chyba wowczas na bieżąco [ o co nie bylo wcale tak łatwo] skoro operowal tą efemeryczna nazwą…
The Southern Death… to zalążek pozniejszego The Cult.I wlasciwie tylko wokalista to łączy choć pewnosci nie mam…
Meczyl mnie wtedy inny kolega tymi nagraniami a ja bylem na innym etapie :wink:
Wytworni 4AD i Cocteau Twins na przyklad…

1 polubienie

No właśnie on mi tak tłumaczył, że ta nazwa się zmieniała.

1 polubienie

No to masz jeszcze jedno uderzenie :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Dawno tego nie słuchałem, ale znam, jak najbardziej.

1 polubienie

Tak jak ja…Mam dzis taki dzien na odkurzanie :wink:

1 polubienie

Bo w tym kurzu, w tej patynie jest najlepsza muzyka.

1 polubienie

no to sie ukulturalnilam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

1 polubienie

Wiesz co? W imie tej patyny…

Byle głosno i do konca…To nie jest nasza muzyka! Ale…Wyobraz sobie ze stoisz nad jakims klifem lub na brzegu w Irlandii …

3 polubienia

Znów odkładam na później…

Piękne.

1 polubienie

Niezapomniany nastrój…

1 polubienie