Mój mąż ma nagą kobietę jako tapetę w telefonie. Co o tym myślicie?

Czy uważacie, że to normalne?

2 polubienia

Nie.

Zdrowy chłop.

1 polubienie

dobrze, ze tylko w telefonie… :wink:

jakby moj swietej pamieci nie obejrzal sie na ulicy za ladna dziewczyna to bym go zaczela podejrzewac o zdrade. :rofl: :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 polubień

@okonek, mój nadal to robi :rofl:

2 polubienia

bo zyje…

2 polubienia

A ta kobieta to Ty jestes moze?

Jak tak, to nie ma co sie martwic, byle tego nikomu nie pokazywal, bo nie wypada …

1 polubienie

Nie wiem czy nie zniechęciliśmy autorki. Chyba nie zostanie.

I zdrowo się rozwija, nie wspominając o mnie :rofl:

1 polubienie

Nie, to jest jakieś zdjęcie z modelką erotyczną

1 polubienie

To nawet nie jest jakieś zdjęcie artystyczne, tylko z jakąś lalą ze sztucznymi cyckami🙄

a to nie ma sie czym przejmowac. gorzej jakby to byla sasiadka lub kolezanka z pracy.

2 polubienia

Jezeli Tobie to przeszkadza, co moze byc zrozumiale, powiedz mu to. Teoretycznie moglby sie domyslec, ze nie wypada miec innej i to nagiej dziewczyny na fotce przy sobie, ale jak mu tego nigdy nie powiedzialas, to skad ma wiedziec? Czasem facetowi trzeba jasno okreslic co sie chce, tym bardziej ze nic o nim nie wiemy jak i o Tobie zreszta. Moze na przyklad (teoretyzujac) Ty mialas kiedy jakiegos naguska w telefonie …
Nie mialas? Ale my o tym nie wiemy. Nie znamy Was po prostu … Nie wiemy wedlug jakich regul zyjecie.

2 polubienia

Oczywiście powiedziałam mu, że w jakiś sposób mnie to zraniło, ale zareagował na to zupełnie obojętnie jakby to było zupełnie normalne.

3 polubienia

E tam, spoko @Alice ! Absolutnie normalne :slight_smile:
Jak byłam siksą, to ściany miałam oblepione różnymi Mercurymi, Framptonami, i innymi takimi… W sumie fakt, że nadzy nie byli, ale wiesz… faceci są z Marsa :smiley:
Weź poprawkę i luzik :smiley:

2 polubienia

@Alice, absolutnie się tym nie przejmuj. Mężczyźni to “wzrokowcy”. Jeśli uważa tę panienkę za ładną, to niech ją sobie tam ma. Podejrzewam, że ona jest na takiej samej zasadzie jak u nas kwiatek czy kotek. :wink:

5 polubień

@joko jak u nas kwiatek czy kotek?
Noooo, ja to mam na startowym ekranie fajnego kotka :rofl:

1 polubienie

Zaskoczyłaś mnie :joy:

1 polubienie

:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye: masz kotka, a niech tam stracę doznania wzrokowe :wink:

1 polubienie