Moja miła,moja cicha,moja śliczna

Tak,to juz byla wrecz norma ze goscie specjalni stawali sie kims znacznie ciekawszym od konkursowiczow.I to wlasciwie dla nich w ogole sie to organizowalo.
Zawsze milo bylo posluchac Tanity Tikaram czy Chrisa Rea.A koncert Simply Red to w ogole byla rewelacja!

1 polubienie

To juz od dawna nie jest festiwal piosenki a manifestacja poprawnosci politycznej,z trzecioligowa sieczka w tle.Innymi slowy,obyczaje rodem z wyborow miss world,przeniesione pod to niby spiewanie.A jak juz sie trafi cos fajnego to i taka zaglusza to jakies ukrainskie bebny czy ormianskie miotacze ogni… :wink:

2 polubienia

Albo zestaw zdrowa norweska blondynka z niezlym glosem i doswiadczeniem konkursowym jako juniorka, niepoprawniy politycznie gej, niezly wokal, ale raczej kompozytor i przedstawiciel narodu Sami czyli Laponczyk, raper (beznadziejny) i specjalista od laponskiego jodlowania (ro akurat ciekawie mu wychodzi) i patrz pan - dopiero 6 miejsce zajeli, choc moim zdaniem to cale Keiino bylo chyba jedynym wystepem, ktory dalo sie obejrzec i wysluchac.
A ogladalam wtedy festiwal goscinnie, mowy nie bylo, zeby sasiedzi to przegapili.(2019)

1 polubienie

Nie zapominajmy o babach z brodami.
Stawiam ze facet z biustem to tylko kwestia czasu. :slightly_smiling_face:

Wurst dosc dorodnym eoatowal
A to nie nowosc - wielu trabsseksualistow dorabialo sobie striptizem, zeby zarobic na komplerna operacje.,
Amatorzy takich hybryd zawsze sie znajda.

Ja będę tak Podsiadło wspominał xd