Moja ostatnia"Łomża"

Nie ma to jak łomżing. np. nordic łomżing :slight_smile:

1 polubienie

:thinking:???

2 polubienia

Aaaaa…Nie znałem tego… :innocent:

Agencja reklamowa wymyśliła takie chwytliwe hasło, poszukaj na youtube, jest cała seria takich klipów.

1 polubienie

Cos jak kiedyś…“Mariola o-kocim spojrzeniu” :innocent:

2 polubienia

Dokładnie! ALbo Żona bez Ż to tylko ona.

1 polubienie

To moje Łomże, mam nadzieję, że nie ostatnie … Na dole napis: benasek pozdrawia, ledwie widać … Wszystkich smaków niestety, nie pamiętam.

2 polubienia

A jak piłem jeszcze na zatrzaski. Ale smaku tego nie pamiętam.

1 polubienie

Smak ktorego nie pamietam to smak piwa-dziwaka ktore w Parku Wilsona [kiedyś Kasprzaka],sprzedawano chyba w 2 miejscach.Zwalo sie to piwo Grodziskie i pieniło sie za wszystkie inne gatunki…W dodatku mialo śladową ilość alkoholu :innocent:

2 polubienia

Żałuj, bo akurat to piwo było przez niejakiego Michaela Jacksona (nie piosenkarza, lecz znanego eksperta w dziedzinie piwa) uznane za najlepsze polskie piwo i jedne z najlepszych na świecie. Ja ten trunek pamiętam niestety tylko przez mgłę i też żałuję. Piłem piwo Pinty A la Grodziskie, ale czy to to samo? Chyba nie.

1 polubienie

Ktoś to próbował wskrzesić na zasadzie sentymentu z przed lat ale o ile mi wiadomo,nic z tego nie wyszło.
Jedyne co pamietam to małe butelki i natychmiastowa fontanna po otwarciu jak by to był szampan :smiley:

1 polubienie

Panowie @benasek @collins02 Dla mnie to Grodziskie było nie do przyjęcia.
Krótko też Grodzisk produkował normalne piwo dla ludzi, ale czemu zaprzestał, pojęcia nie mam?

1 polubienie

Bo to naprawdę było inne piwo, niepodobne do żadnego. Co do mnie, to nie było moim nr 1, ale od czasu do czasu bym sobie zapodał …
Nie ma to nie ma, są inne.

1 polubienie

Już my se niedugo zapodamy, Ze Szczcina do Berlina daleko nie jest. Do Pniew też. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ja dziś skromnie posiedziałem przy Żubrze

1 polubienie

Dobre piwo. Jęczmienne.

1 polubienie

Jak wrócę,wieczorem pobędę z Namysłowem.Taki eksperyment :innocent:

ze Ty jeszcze cos pamietasz przy tych kolekcjach, ktore mnie wpedzaja w ciezka depresje spowodowama bezinteresowna zawiscia to tylko podziwiac…

1 polubienie

W Pniewach bylem jako szczyl,na koloniach…51 lat temu ale coś jednak pamietam :wink:

1 polubienie