Moja pocztówka z wakacji dla Was :) ps. w sumie dobre miejsce na zlot pytamków :D

Jak jest się czym pochwalić to czemu nie?
Bardzo chętnie oglądam zdjęcia z wakacji moich znajomych na fejsie, czy to z wysp czy polskiej plaży z dziećmi :smile:
Ładne ciała moich koleżanek w kostiumach kąpielowych czy nowe domy też :smile:
Cieszę się, ze komuś udaje się w tym dość ciężkim kraju robić pieniądze czy osiągnąć sukces.
To , ze wypoczywasz inaczej wcale nie kandyduje Cię do nazwania dziadem.
Wręcz przeciwnie.
To też może być survival, przygoda.
Ja jestem z innej planety, bo uwielbiam na wakacje luksusy, miękkie łóżko i w życiu bym nie pojechała pod namiot, bo boję się robaków i muszę mieć czystą łazienkę.
Nie mniej jednak każdy lubi coś innego.
I oboje ciężko na to pracujemy .
I ja i Ty .
Pozdrawiam i życzę Ci wymarzonego urlopu !
Wyślij jakaś fotkę :slight_smile:

3 polubienia

Nie przesadzaj, ja mogę wkleić badziewny domek ( ciągle w rozbudowie), ale czuję się tam wieczorami jak w raju.


krzaczki mnie chronią w dzień od słońca

wystarczająco biednie?

2 polubienia

Zajebiscie !!!

1 polubienie

Jest jeszcze anifachowy kominek

3 polubienia

Już teraz nie będzie tyle zazdrości bo jest 500+. Polacy wyjadą na wakacje z dziećmi.
Pytanie czy plaże pomieszczą tyle parawanów? Bo jak leżeć bez parawana? Trzeba sie przeca odgrodzić. A pies niech pobiegnie wkurzać innych.

2 polubienia

Świetny jest !!

1 polubienie

Mam nadzieję, ze wyjadą z dziećmi na wakacje!
I że te pieniążki na dzieci przeznaczą!

1 polubienie

Echh nie wiecie co to wakacje :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Powiem Ci , że tego mi brakuje.
Ogniska , gitary.
Jak kiedyś na obozach.
Teraz ludzie się rozeszli w swoje strony.
Pęd życia…

1 polubienie

Wieczorem przy tym kominku jest uroczo, jeśli już oglądam jakieś zdjęcia ( rzadko to robię) to wybieram te z “duszą” , a mam pełno fotek i filmów z miejsc, którymi ludzie ( nie wszyscy) lubią się pochwalić.

1 polubienie

@anon80021811 masz tam śliczne widoki :relaxed:

1 polubienie

Ja wiem, nie cierpię spędów ludzi, znanych kurortów, gwaru, jeśli tam jestem, to ze względu na starego, na szczęście on urodzony na wsi, wie doskonale jak niepowtarzalny klimat można stworzyć spontanicznie w największej zapyziałej dziurze, pod gołym niebem, namiotem i inne takie.

2 polubienia

No przeznaczą. Na piwo, kiełbasę, gofry, lody, kolejki i fiakrów. By dzieci były okrągłe, syte i nie musiały się ruszać. To wakacje w końcu :wink:

1 polubienie

A tak w kwestii iphone, znalazłam niedawno 9-tkę, jak myślicie, co z nim zrobiłam??

1 polubienie

Rozdupcyłaś ekran?

2 polubienia

Nie, dlaczego? nóweczka leżała przy moim płocie, lepszy telefon od mojego, ja mam 7

1 polubienie

Bardzo mi się podoba, to co napisałeś.

3 polubienia

No to na co czekasz? Dawaj fotkę na FB że toto masz.
Znajomi będą musieli dac lajka. A potem wkurw i rzut smartfonem przez okno. Zazdrość zawsze wyjrzy spod maski.

1 polubienie

Dziękuję Ci bardzo.
Jesteś bardzo miła :heart:

1 polubienie

Ja planuję wakacje życia. Najpierw, to miała być Syberia. Zmieniłem na Mongolię. Ze trzy miesiące minimum muszę tam być. Chcę dołączyć do stepowych pasterzy i robić razem z nimi

2 polubienia