Moje diabły podskórne bardzo domagają się jakiegoś ludzkiego, warzywnego żarcia,

mocno naciskając znane im dźwignie podżerania, ale że oczekujecie ode mnie, abym nie odstępował od jedzenia harmonijnego wyłącznie samych owoców, to może im się nie dam.

Tak to jest, gdy stawia się sobie najambitniejsze cele, a ma się legiony diabłów pod skórą, które wolałyby co najmniej dodatkowo nieharmonijne warzywa, w tym gotowane…

Kto by pomyślał, że ma się żarełko w sklepach niemal pod ręką, mrożone warzywa i surówki, a trzeba jeść tylko harmonijne, dojrzałe, słodkie. owoce, bo takie wygodnickie gagatki z Pytamy chcieliby, abym wszystko ważne za nich wykonał…

zjedz tych warzywek, pomysl sobie jakie zacne towarzystwo bedziesz mial jak do trafisz do tego Twojego piekla??? stara wiara z Pytamy juz sie postara, zeby tam wiecznej ciszy nie bylo.

4 polubienia

image

1 polubienie

A my dziś robimy warzywnego grilla: cukinia, bakłażan, papryka, czosnek. I oczywiście piwko do popicua. Diabły podskórne mi pomagają .

4 polubienia

Piwo jest nieharmonijne

1 polubienie

To jak @okonek,mam tam grac)))
Dymion wina tez moge zabrac do tego piekla)))

1 polubienie

Gdy juz tak chcesz,przejdz,na wegetarianizm.
Jeszcze nikomu nie udalo sie odzywiac wylacznie owocami.

1 polubienie

a co myslisz, ze diabli to tam winorosli nie hoduja?
jak nie to sie wezmie zaszczepki i winnice zalozy.

1 polubienie

Lepiej te szczepki zabrac,cholera ich wie,moze oni na spirycie jada.)))

1 polubienie

Najslodszy owoc, to owoc zywota naszego

1 polubienie

w staropolszczyznie owocem zywota nazywano dziecko
kolege do kanibalizmu namawiasz?

A obecnie.
Owoc zywotaJe ZUS))

1 polubienie

Ludzkie i warzywne zarazem, jakoś to nie idzie w parze. Może chodzi o ludzkiego dinozaura.

Powinieneś wreszcie zjeść coś odzywczego. Rybę z warzywami na przykład. Poczulbys się lepiej.

1 polubienie

Ale ryby nie chcą być mordowane, więc piekło by mnie nie minęło.

To zjedz żywą

1 polubienie