Mołdawia - Polska

Nadal nie mamy reprezentacji.

A może by tak…, reasumpcję…? :shushing_face: :crazy_face:

2 polubienia

Największy obciach od lat. Zawiedli wszyscy bez wyjątku. Santos niczego więcej juz tu raczej nie zwojuje.

2 polubienia

Tutaj chyba mamy punkt krytyczny.Tego dna nawet ja nie obronie …Mimo iz to beznadziejna grupa.
Moldawianie dotad zdobywali czasem punkty z Gibraltarem czy Malta.
Teraz maja okazje dobrac sie do swych zapasow doskonalych na ogol,win.
Gratuluje im bo podniesli się i walczyli.Czyli zrobili to co nasze gwiazdy maja w doopie.
Santos,z uwagi na swoj wiek,powinien sie raz.jeszcze,zastanowic.Życie jest tylko.jedno.Chyba ze jest sie Bondem…
Co za wstyd…
Upokorzenie zamiast odrodzenia…To sa chyba najglupsze glowy,jakie mnie,kibicowi od prawie pol wieku,przyszlo poznac.

1 polubienie

Ja się nie znam. Może nie mają kondycji. Tu Was pociesze trochę:“Zespół naukowców z University College London wykazał, że mózgi osób, które regularnie drzemały, były o 15 cm sześciennych większe od tych, które nie sypiały w ciągu dnia. Jak się okazało, praktykowanie drzemek opóźnia starzenie się organu od trzech do sześciu lat. Badacze podkreślają jednak, że drzemki nie powinny być dłuższe niż pół godziny.”
Myśleli, że ktoś za nich wygra. Ja nie myślę-przeczytałam o tym panu, co rozjechał żonż z impetem na parkingu i śrubokręty mam swoje. Wolę nie ryzykować. …śpijcie grzecznie :sleeping_bed: :kissing_smiling_eyes:

3 polubienia

Ale o co chodzi?
Nie bardzo w temacie jestem…

4 polubienia

O mecz Polski i Mołdawii. Poczytałam teraz komentarze Kolegi @birbant i wyję ze śmiechu :wink:

2 polubienia

Nie znam wyniku, ale jeśli by przegrali to bym się nie zdziwił. Wiem że Niemcy przegrali. Jestem w pracy i mam nieco utrudniony dostęp do mediów.

2 polubienia

Byś się nie zdziwił? No to dobrze. To się wobec tego nie dziw. :wink:

To jeden z komentarzy birbanta w trakcie meczu. No weź i się nie śmiej. Nie da się! :wink:

3 polubienia

A przegrali? Ledwo na oczy patrzę nie chce mi się szukać już. Jaki wynik?

3 polubienia

Przegrali. wyniku nie znam, bo dopiero co wróciłam (byłam poza domem). Jutro się wszystkiego dowiemy.

1 polubienie

W 2024 też będą przegrywać
I w 2025 i 2026
Bo to gamonie są

1 polubienie

Ksiega Genesis - na poczatku byl chaos :wink:

1 polubienie

Katastrofa kolego @benasek

2 polubienia

E tam katastrofa. Oni się już od dwóch pokoleń nie nadają do gry w piłkę a inne gamonie tego nie widzą i za każdym razem ci co tą nadzieję mają dostają obuchem po głowie.
Ostatni mecz tych gamoni jaki oglądałem był ok. 20 lat temu…
Z wróbla orła nie zrobisz.

1 polubienie

Bo ja wiem co z tym wroblem? Wrbel to fajne stworzonko.
Natomiast z koziego tyłka filharmonii nie stworzysz.

1 polubienie

No przecie ze fajne.
Zostaw wróbla z orlem na trzy dni…
To że fajne, nie znaczy że zje orła :grin:

Czyli, prościej mówiąc; z gówna bata nie ukręcisz…

1 polubienie

Co do żarłoczności wrobli?

Wróbel jet tak żarłoczny, że jak go złapiesz i będziesz chciała w domu nakarmić to prędzej zdechnie niż coś ruszy.

1 polubienie

No i ch*j. Wykrakałem

1 polubienie