Moze ktos by uciszyl p. Godlewska?

Rozumiem, ale dlaczego jeszcze foto?
i link???

2 polubienia

Otoz to
Kazdy klik w link to reklama!!!

2 polubienia

w normalnym kraju to sie ignoruje takie zachowania

4 polubienia

doktor Jekyll Mr Hyde?
jak sie nie da wyzyc z pensji pielegniarki to ???

2 polubienia

Jak wiesz w sobote mialem slub syna,soiewala ok 30letnia kobieta,gdy w kosciele zaspieaala ,Ave Maria’’ az mi ciarki po plecach przelecialy,glos jak dzwon,skala ,gdzies cztety oktawy.
Szooda,ze o niej nikt nie slyszy,bo to regionalni ,grajkowie’’
Tdzeba miec bardzo szerokie plecy,by sie przebic,a promuje sie badziewie

6 polubień

Benzodiazepine i tak biore. Gdybym jeszcze chciala brac dla takich bzdur, to nie wiem skad mialabym to brac… A o nich czytalam przy zuelnie innym temacie.

Bo to cos nowego, stad link. A foto przy tym bylo…

Trudno juz nic na to nie poradze…

A skad ja moge wiedziec?

No niestety tak jest…

1 polubienie

Wstyd sie przyznac,ale gdy zaspiewala,lzy wzruszenia mi pociekly.

1 polubienie

Ja bym na Twoim @GumowyKrokodyl miejscu tak śmiało nie pisał o zwyzywaniu kogoś.
Dopiero co sam napisałeś o Kamilu D. co nieco w tonie takim właśnie. Wprawdzie nie dosłownie, ale szpila, sugestia z tego wylazła wyraźna. Przy okazji i innemu jeszcze, trochę zapomnianemu grzesznikowi się dostało.

Nie. To tylko twoje wyobrażenie spowodowane pewnie tym że mam czelność być taki chamski w waszym towarzystwie…

Jeżeli sam określasz swoją czelność jako chamską to nic na to nie poradzę.
Mnie chodzi o to aby być w wypowiedziach konsekwentnym. No i może mniej radykalnym bo to często jest zaczątkiem sporów i nieporozumień.

3 polubienia

Określam jako Chamska patrząc z waszej strony xd z mojej strony jest to bycie szczerym. A w temacie o Durczok nie chodziło mi o niego, nic do niego nie mam, nawet go lubie(np Lisa nie lubię XD) ale chciałem napisać czy może to być kolejny celebryta który uniknie kary a zwykły Kowalski by poszedł za kratki… Żaden podział na media lewe czy prawe…

1 polubienie

Lepiej byłoby nie wkładać nam w usta Twoich mniemań o naszych ocenach. Mogą jednak być nietrafne. Ale co do szczerości (abstrahując w tej chwili od Twojej) to ona może żonglować na tej, opisywanej granicy.
Intencję Twojego wpisu o panu D. uchwyciłem.

Nie chodzi o to, żebyś coś brała, to było z przymrużeniem oka, oczywiście. Ale Nie ma sensu wklejać wszelkiego rodzaju sensacyjek, bo przecież tym … (autocenzura) tylko o to chodzi: klikajcie, linkujcie, żeby inni też klikali, bo wtedy zarabiamy :frowning:

2 polubienia

Tez tak uwazam
Dlatego w te linki na ogol nie klikam

1 polubienie

He,he…Wiem cosik o tym:))