Moze ktos by uciszyl p. Godlewska?

Juz nie chodzi mi o dume narodowa ale o doznania estetyczne…

1 polubienie

elsie, nie będzie jej trzeba uciszać, gdy się jej nie będzie promować … :sunglasses:

13 polubień

A, masz racje! Jakos o tym nie pomyslalam…

1 polubienie

Wystarczy nie oglądać i nie wstawiać linków z tym badziewiem, a umrze śmiercią naturalną :grin:

12 polubień

Tak jak juz napisalam: po prostu mnie ponioslo. Ale to prawda, najlepiej dziala brak odzewu.

4 polubienia

Jest popyt, jest podaż. Ktoś to ogląda i co najgorsze - subskrybuje. Jaki naród takie gwiazdy internetu. A siostry glonojadki liczą kapuchę. Będzie na zastrzyk do ust.

5 polubień

A ty jeszcze rozglasniasz…niestety :slightly_frowning_face:
I jeszcze ze zdjeciem…!!!
I o to chodzi, o to chodzi!!!
Obojetnie dobre czy zle komentarze, wazne ze są! i to przyczynia sie do jeszcze wiekszej popularnosci

5 polubień

A podobno bardzo dobre z nic pelegniarki!

No niestety, czasem mnie poniesie…

Możliwe. Dobrze obciągają wielkimi ustami i leczą facetów z kompleksów. Za hajs.

Naprawde o tym czytalam (ale nie sprawdzalam…)

Każdy z nas ją może uciszyć… Wystarczy nie oglądać. Bez osiągania efektów, nie będzie tego robić…

8 polubień

Ale wiesz ze nic nie kusi tak człowiek jak zwyzywanie kogos. A zwłaszcza na pytamy lubią sobia dodać coś jak np to, żeby tylko hejt leciał…
Poza tym do tej pory nie rozumiem tej mody na hejt tych sióstr… W czym one komuś przeszkadzają… Ale ludzie są słabi i muszą ziac nienawiścia…

1 polubienie

Ehh… szkoda słów na ten chodzący “plastic is fantastic”

2 polubienia

Te dwie baby głupie nie są. Trzepią kasę na swych krytykantach i nad tym cały sztab pracuje. Im gorzej, tym lepiej.

8 polubień

Takich sobie smieci dzisiaj wykreowalismy…
Skąd to zdziwienie?

4 polubienia

Fakt, korzystają ze swoich pięciu minut, ale ja mam nadzieję, że zaraz to się skończy.

1 polubienie

A naiwni sie oburzaja robiac im jeszcze tym reklame!

3 polubienia

Weź relanium zanim wkleisz :slight_smile: Tylko napędzasz wejścia na takie strony :frowning:

Ja nawet nie czytam o … no właśnie o kim? To dla mnie żadne autorytety.

3 polubienia

Śpiewa na poziomie, tym bardziej, że w trudniejszej a capella