Moze niedzielny quizik...

KLIK

Bo za pomnialam : komplet! (KUJON!!!)

1lajk

No to sie dowiedzialam kto w Polsce jest wlascicielem publicznych szpitali, bo nie wiedzialam
No i jeszcze wiem ze fistaszki to Erdn├╝sse :crazy_face:

3lajki

Dowiedziałem się, że nie jetem statystycznym Polakiem. 10"10

A swoj─ů drog─ů, jak na taki rozpolitykowany nar├│d, to bardzo ma┼éo wiemy, o swoim kraju, zak┼éadaj─ůc, ┼╝e te procenta wskazane w quizie s─ů prawdziwe. Bo, a┼╝ wierzy─ç si─Ö nie chce, ┼╝e tylu ludzi nie zna tak podstawowych spraw.

6lajk├│w

8/10
Źle monety euro i łuszczyca

3lajki

sloneczko 9 na 10
reszta krakowiaczkiem i przytupem
wylozylam sie na inflacji ale ja prosta ksiegowa :wink:

4lajki

moj blad polegal na pierwszym pytaniu
viva podkova :wink:

3lajki

10/10
Musz─Ö wi─Öcej niedzielnych quiz├│w rozwi─ůzywa─ç. W inne dni mi znacznie gorzej wychodz─ů ÔÇŽ

6lajk├│w

podrzuce Ci kawalek stali damascsnskiej do przekucia :joy:

5lajk├│w

@okonek, ┼╝ebym ja mia┼é 10/10 to musi by─ç 1 grudnia lub 31 czerwca ÔÇŽ Sama wi─Öc widzisz. Trafi┼éo si─Ö ┼Ťlepej kurze ziarno ÔÇŽ Nast─Öpna taka okazja jak wida─ç chyba za rok :grin:

3lajki

Po prostu KUJON! :joy:

2lajki

Mialam kolezanke z luszczyca i dlatego wiedzialam!

zebym Twoj rebus rozwiazala?
to nie cudu oczekiwac, a moze komus sie uda i to ja sie zalapie na statystyke?

2lajki

Niedzielny jest po znajomosci! :joy:

1lajk

Zapraszam na promocyjny kurs rozwi─ůzywania rebus├│w. B─Ödziesz je ┼Ťmiga─ç jak op─Ötana. Pod koniec egzamin zako┼äczony drinkiem. Ilo┼Ť─ç miejsc ograniczona. Nie ma co si─Ö zastanawia─ç ÔÇŽ :grin:

3lajki

@birbant
A ja niestety jestem :worried:
chociaz statystyczny Niemiec tez by tegpo nie wiedzial
A ja chociaz nie Niemka to chyba oddalam sie od polskiej rzeczywistosci z predkoscia swiatla :zzz:
I terminy z fizyki kwantowej sa mi po piolsku zupelnie obce
No to chyba czas juz odwiedzic krajÔÇŽwiec za dwa tygodnie!

1lajk

Zreszt─ů prosz─Ö, rebus anagramowy, dasz rad─Ö @okonek :grin:

Benasek%20pozdrawia

3lajki

W quizach opartych o medycyne,nigdy jeszcze nie poszlo mi tak dobrze.9/10 a zle ┼éuszczycaÔÇŽSwoja drog─ů jesli 3/4 narodu nie wie nic o Powstaniu Styczniowym to znaczy ze siegamy dnaÔÇŽ

4lajki

┼üuszczyca by┼éa u mnie w rodzinie, mia┼éem te┼╝ kumpla, co bardzo d┼éugo to leczy┼é, nawet osobi┼Ťcie do lekarza go wozi┼éem, bo piwo stawia┼é za to.

3lajki

Nic nie wiem o tej chorobie.Nic a nic.Jednak sama nazwa mnie odrzuca i chyba juz nic nie bede zgłebiał :innocent:

2lajki

@benasek - okonek i geografia? :sweat_smile::joy::rofl: