Może tak sobie pomyśleć Dawid Kubacki, że skoro pokonał w TCS

wszystkich najlepszych skoczków narciarskich Globu, to może na luzie spróbować zdobyć też kryształową kulę za zwycięstwo w Pucharze Świata? To byłaby ładna nagroda dla niego za lata nie poddawania się, gdy nie wróżono mu większych sukcesów, choć już był mocnym punktem naszej drużyny, i wygrał Letni PŚ?

A swoją drogą, to koalicja skoczków austriackich, norweskich, słoweńskich, niemieckich, japońskich, może się nabawić kompleksów wobec Polaków, że zawsze musi im się trafić jakiś Małysz, jakiś Stoch, a teraz ni z gruchy, ni z pietruchy następny Kubacki…

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

1 polubienie

Oczywiście że może. Na pewno już pomyślał tak xd

1 polubienie

Będzie ciężko, ale niemożliwe nie jest.

1 polubienie

Mozna i nalezy!Sprawa jak rzadko kiedys,jest zupelnie otwarta.A zawodnik ktory w takim stylu wygrywa prestizowy turniej musi czuc moc.Pokazal i nerwy i pewnosc siebie…
No kiedy jak nie teraz?

3 polubienia

Ale może tak sobie pomyśleć, że skoro tyle lat poświęcił dla skoków, to warto byłoby jeszcze ten rok, albo i dwa dołożyć, aby ustawić się z rodziną na całe życie i zapisać się w annałach polskich i światowych skoków…

2 polubienia

Oczywiście. Jest za oceanem takie fajne powiedzenie - czym ciężej pracuję, tym więcej mam szczęścia. Coś w tym jest.

3 polubienia

Małysz przed swoimi największymi sukcesami w skokach już się chciał wycofać ze sportu i wrócić do wyuczonego dekarstwa, ale żonka Iza przekonała go, że jak się przyłoży na poważnie do skoków, to ma w nich największe szanse. Wszystko zawdzięcza mądrości żony, a z nim i cała Polska. Dawid do niedawna nie potrafił oddać dwóch dobrych skoków. A teraz hula jak orzeł.

Podobnie jest z utalentowanym Jakubem Wolnym. Co do Maćka Kota, to nie oddaje się skokom bez reszty, bo pasjonują go rajdy samochodowe, co najwyraźniej nie idzie w parze ze skokami.

Fajnie to powiedziałeś.

1 polubienie

Przejrzałem niemieckie internety. Oni już są przekonani, że Kubacki wygra.

1 polubienie