Możecie mnie uświadomic?

Tu sie zgodzę
W Polsce o zrowietrzeba sie wykłócić

3 polubienia

W Polsce trzeba być wyjątkowo zdrowym, żeby chorować…

5 polubień

Pacjenci to stworzyli

Po dodruku kasy będziemy płacić w reklamówkach

3 polubienia

Im miej lekarza tym człowiek zdrowszy i mniej boli kieszenie. 1 badanie kontrolne to problem odłożony w czasie 2 miesięcy u mnie,

1 polubienie

Mi pomogła w Italii, tyle że karta obowiązywała przez 6 miesięcy, teraz pewnie mniej z wiadomych celów

1 polubienie

Już to przeżyłem.

1 polubienie

A masz IKP? kartę załatwiasz w dzień.

1 polubienie

Kartę mam tyle że ciężko do niej dojść

IKP? to przez net

Tak wiem, założyli mi w przychodni, ino hasło nieraz jest problemem

serio? mi raz odmówiło posłuszeństwa. Jak pierwszsze szczepienia były. Teraz tam się rejestruję, odbieram recepty itd.

Rejestruję się na telefon, recepty na SMS, a szczepienia hm nie mogą się zdecydować czy tak bo udar niedokrwienny mózgu, póki co mam badania kontrolne od ok 6 miesięcy bo mam mikro udary - średnio 3 w miesiącu, dziś potwierdzili że badań na przeciw ciała mi nie zrobią bo NFZ już nie sponsoruje, i u mnie prywatnie 420 zł, jutro po wyniki z cholesterolu itd, za miesiąc USG żył

J&J jedna dawka i jedno ryzyko

1 polubienie

Mi proponują fajzera tak na 50%, dla mnie to za mało. Zbyt dużo mnie kosztowało odzyskanie życia, i doprowadzenie do używalności jako takiej. Brakuje mi jeszcze ok 40 %, a jeszcze cukier / niby ten 2 typ i początkowy / i ciśnienie w kolejce, tylko nie leczone

Nie będę ci nic narzucał. wiem boisz się. mój teść z podobnymi do ciebie chorobami już 3 tyg żyje po modernie.

1 polubienie

Póki co to firma nic nie narzuca, choć będę jedyny w ekipie bez szczepień jak zapewnił szef. Resztki rodziny odradzają szczepienie, Taki głupi przypadek jak udar i życie się skomplikowało, w sumie wybór żaden a luksus że odrobinę dłużej pożyję, bo regres nieplanowany może być zawsze, jak mikroudary

a nie wolisz zagrać w ruletkę?

No kusi, ale się odegrać za stracony czas, kasę na badania, leki itd będzie trudno. Sami lekarze nie są jednomyślni w diagnozach, jedni by szczepić bo im szczepionka nie przepadnie, a inni że życie nie jest warte szczepionki. Tak dziś usłyszałem w szpitalu

no spoko

1 polubienie