Możecie pokazać, jak ta młoda żonka będzie wyglądała wg rosyjskiej aplikacji postarzającej?

Twoim zdaniem kto ma Ci pokazać?
Myślisz, że ktoś sobie zainstaluje tę aplikację, po tym ile się o niej mówi?

3 polubienia

Ja jestem zielony w informatyce…

Ja też, ale czytam i myślę :wink:

Chcesz powiedzieć, że ja nie myślę i nie czytam? Na starym pytamy wstawiłem najwięcej ładnych fotek i składanek, a nikt mnie nie uczył, bo sam mieszkam. Tyle mądrych książek, które przeczytałem i posiadam, to ciężko byłoby komuś mi dorównać.

Na temat tej aplikacji Zbig :wink:

Ja prdl …

Aplikacja jest podejrzewana o dostarczanie danych kazdego, kto z niej korzysta.taki szpieg pod pozorem zabawy

1 polubienie

Masz Zbysiu :grin:

Wygląda identycznie jak moja koleżanka :grin:

2 polubienia

1 polubienie

To jest bzdura. I pisali o tym.
Swoją drogą…na uj Władimirowi moja twarz :grin:

2 polubienia

@anon70601590, jesteś genialna, a nawet więcej, godna wielkiego podziwu.

@anon70601590, moje największe uznanie i podziękowanie. Zamieszczając to pytanie, nie przypuszczałem, że ktoś by to potrafił, co Tobie się chciało i to potrafiłaś.

@anon70601590, Genialne, co potrafiłaś.Nie zatrudnili Cię jeszcze w wywiadzie lub kontrwywiadzie, o ile nie masz lepszej, odpowiednio satysfakcjonującej pracy?

Super extra. Jesteś genialna, @anon70601590

Nie przesadzaj :slightly_smiling_face: Mam tę aplikację to zrobilam i tyle:)

1 polubienie

Dodatkowo zadałaś sobie trud wybrania stop klatek. Nie potrafiłbym ani jednego, ani drugiego.

To nie jest bzdura i nie chodzi tu o twarz… ale jak masz tę aplikację zainstalowaną to już za późno - tylko lepiej nie korzystaj z konta bankowego na tym telefonie :neutral_face:

1 polubienie

@666 może mi coś Putin przeleje jak zobaczą że nie ma co wziąć :grin:

2 polubienia