Można zadać pytanie techniczne?

Bardziej wyjdzie z tego zgłoszenie błędu niż pytanie. Otóż zgodnie ze stroną https://forum.pytamy.online/about w sprawach związanych z poprawnym funkcjonowaniem serwisu powinno się kontaktować za pomocą tego linka. Po kliknięciu w niego pojawia mi się takie coś:

Oprócz tego rzeczą którą najpierw chciałem zgłosić jest prawdopodobnie błędne działanie funkcji ignorowania użytkowników. Zgodnie z opisem, pytania osoby zignorowanej powinny być niewidoczne, a wciąż widać je na głównej. Tyle tylko, że po ich otwarciu nie da się przeczytać ich treści, zamiast niej pojawia się tekst “Ignored content”.

Czemu można ignorować kogoś tylko na czas do czterech miesięcy, a nie na stałe?

1 polubienie

Przy okazji przydałaby się opcja ignorowania wybranej kategorii pytań. Mógłbym ukryć sobie całą politykę, bo tylko denerwuje mnie takie czytanie złośliwości.

1 polubienie

Szkoda, że ja leszcz jestem w tych tematach, ale skoro Ty o tym piszesz @MistrzVarflock to musi być to istotne, myślę, bo wiadomo, że te klocki są Ci znane nie od dziś, więc super, że o tym piszesz. Ale stronka jeszcze jest dopracowywana, jak sam @Szczery_do_BULU wspominał. Tak sobie gdybam…
A co do usuwanej kategorii pytania, to ja nigdy bym się na to nie zdobyła, bo wiem, że zgoła trywialny startowy rozwija się czasem jak róży pąk i nieraz doświadczyłam fajnych emocji w takim, wydawać by się mogło pozornie durnym wg mnie głównym pytaniu, gdzie super konwersacje uskuteczniałam :slightly_smiling_face:
O jeeeeezu, znów elaborat. Sorki :stuck_out_tongue_winking_eye:
Pozdrówka.

2 polubienia

@MistrzVarflock , słuszne uwagi, ale nie możemy się bawić w programowanie, bo potem będą problemy przy instalacji nowych wersji, a to forum ma być tanie, społeczne i łatwe do przeniesienia gdy będzie taka potrzeba. Można to zgłosić jako “feature request”.

1 polubienie

Wydaje mi się, że pierwszy problem można rozwiązać bez programowania zmieniając certyfikat. Aktualny jest wystawiony dla “forum.pytamy.online”, a strona do zgłaszania błędów, którą próbowałem otworzyć jest na “pytamy.online”.

Tylko nie wiem czy jest to wystarczająco ważne żeby się opłacało.

Według jakiego szablonu postawiliście to forum? Widzę, że na czymś jest bazowane, tylko nie wiem na czym.

Tak
Tak
Discourse

1 polubienie