Murem za Banasiem! Marian, trzymaj się!

Słyszeliście o tej akcji?
Będąc piastunem organu konstytucyjnego, nie tylko nie powinien, ale i nie ma prawa podawać się do dymisji, tylko dlatego, że chce tego “bez żadnego trybu” jakiś partyjny przywódca, w dodatku szeregowy poseł. A za wywieranie wpływu na organ, np. poprzez groźby bezprawne, art. 224 Kodeksu karnego przewiduje do 3 lat więzienia…
Więc Marian trwaj, nie ustępuj Kaczorowi!

2 polubienia

Właśnie miałem napisać wcześniej… Ze do tego dojdzie że jesCze ludzie za Banasiem będa na przekór pisowi hahah…
I to wszystko dzięki genialnemu prezesowi :rofl:
On wszystko potrafi obrócić w korzystna dla siebie sytuację. A to właśnie klasyczny przykład władzy i ciemnego ludu.

Banasia siłą będą musieli od stolka odklejać.

chyba odpilowac…
ale mit o wszechmocy prezesa powaznie zagrozony

1 polubienie

Kompromitacja rządu. I tyle w temacie.

3 polubienia

A tak w ogóle to chciałbym spotkać weterana AK, człek by duży dom miał za darmo, a najlepiej jakby ten weteran był bezdomny to i porządna bryka by wpadła.:grinning:

3 polubienia

Nie pierwsza i nie ostatnia. To juz, można powiedzieć, NORMA dla tej władzy.
Jakim trzeba być matołem by popierać mafię!

1 polubienie

Im dłużej będzie to trwało,
tym bardziej będzie bolało…

2 polubienia

Wyborco PiS! Powiedz tak z ręką na sercu - czy nie jest ci wstyd ze oddałeś głos na partie która od 4 lat robi w naszym kraju taka szopkę? Banaś to nie jest wypadek przy pracy, to REGUŁA jaka kieruje się PIS w sprawowaniu wladzy pod przewodnictwem człowieczka opętanego manią przerobienia Polski i Polaķow według jego chorych wizji! Wcześniej był Kuchcinski, Glapinski, Chrzanowski, Piotrowicz, Macierewicz, Misiewicz, Pawłowicz, można tak w nieskończoność. To autentyczna MAFIA rządzi naszym krajem!

2 polubienia

Oczywiście w mózgu się burzy od obserwacji dzisiejszości polskiej, ale nie będę się wypowiadał bo słów nie znajduję. Po 45 latach w PRL-u nie przyszło mi do głowy, że w takiej Polsce przyjdzie mi jeszcze żyć?

3 polubienia

nie piersza i nie ostatnia, a teraz nawet przyspieszenie nastąpiło… :wink: