Musimy aż tak głęboko wchodzić Trumpowi do tyłka?

Nie wystarczy obecność w NATO i UE?
Myślicie że tych kilku amerykańskich wojaków w Polsce odeprze ruski atak? Ja w to wątpię. USA są daleko. Trump wygrał poza tym wybory dzięki haśle “America first”. Nie lepiej byłoby stworzyć cos w ramach UE?
Zresztą sami wiecie:


nie wiem - Trump lansuje metode wysylania sprzetu i ludzi i żądania utrzymania tego towarzystwa przez gospodarza. O budowie/organizacji baz jak to bylo kiedys nawet mowy nie ma - wiec skad ta nazwa Fort Trump? ja rozumiem, ze jak za niesplacone kredyty Trump sobie wiezowiec w NY tak ochrzcil, to ich wewnetrzna sprawa, ale narzucac taki styl biznesu w NATO?
mam nadzieje, ze jakies pudeleczko wazeliny przygotuja Dudzie, bo tak na sucho to nieprzyjemnie ponoc…

2 polubienia

Przeciez to tylko przykrywka dla tajnych sluzb,typu CIA i temu podobne.
A po co beda cos budowac,gdy przyjdzie sie zwijac,nie poniosa strat.
Nie rozumiem tego wazeliniarstwa.

1 polubienie

Robisz z Rosji wroga? A to lewacke media robią z Rosji wroga

USA pokazało przy 2 wojnie światowej jak bardzo pomaga… Ale filmy mają niezłe są zwycięzcami.
Układy z USA to koszty i to niepotrzebne.

1 polubienie

USA mialo na glowie wojne na Pacyfiku - Europa byla dla nich drugim frontem.
tu @anon25287923 bylabym ostrozna w osadzaniu ich zwyciestw i porazek - bo w zasadzie poza Australia i czesciowo Anglikami (byle kolonie) specjalnie tam pomocy nie mieli.
a skutki postepowania Francuzow w Wietnamie? kolejna niepotrzebna tym razem wojna, od ktorej zaczela sie czarna seria USA - od czasu II WS nie wygrali ani jednego konfliktu. a biorac pod uwage co sie dzieje na Bliskim i Srodkowym Wschodzie i Afganistanie? widokow na to nie ma.

1 polubienie