Muzyczna pocztówka z lat 80-tych

Jednym okiem obserwuję, ale nie zamierzam się więcej taplać w tym bagienku.

Mam taką swoją modlitwę, wiesz, jak już nerwy na wykończeniu.
…Boziu daj mi więcej cierpliwości, bo jeśli dasz mi wolną wolę, komuś dzisiaj przyp…
rym sam sobie dodaj :stuck_out_tongue_winking_eye:
Dobranoc :grin:

1 polubienie

Co do modlitwy,jestem bardziej powsciągliwy ale…Jak juz wchodze w chlew,powinienem byc taki jak świnie.Ale tak sie nie stanie.
Cóz wiec?
Na forum na ktorym lubie byc najbardziej,obowiazują,sluszne zresztą,limity.Tam 2200 userów…
Pol zycia slyszalem,“zaloz własne radio,wlasną wytwornie,wlasny pub…”
I ja wiem jak to zrobic.Nawet w sieci…Ale kasa… :innocent:

1 polubienie

Tylko spokój nad uratuje.
Jutro kwalifikacje, zaczyna się TSC :grin::grin::grin:

2 polubienia

:slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:
Tak,masz racje.
I fajnie ze masz ją akurat w tym momencie :wink:

1 polubienie

Ja mam duże pokłady cierpliwości, zauważalne są przy remontach mieszkania :rofl:

1 polubienie

glowa mnie rozbolala
gdzie to znalazles? pocztowka z Austrii czy Australii? :wink:

pozamiatane

Czy ja gdzies wspominalem o Austrii???

nie
ale mialam takie skojarzenie
ksiezniczka w oslej skorze z Catherine Deneuve

Nie trawie remixow…Zanim sie zaczyna muzyka,trzeba 2 minuty odczekac by potem wszystko trwalo o 5 minut za dlugo :joy:
I tutaj,choc to calkiem,calkiem,pomyslałem ze jedyna formacja ktorej “wybaczam” remiksy to szwajcarskie Yello.

1 polubienie

I to na bazie Flash And The Pan???

1 polubienie

Remixy mają to do siebie, że odsłuchiwane w nadmiarze, mogą poirytować lub zmęczyć.
Na szczęście jest niewiele grup, wokalistów i wokalistek, które w każdym utworze trafiają w mój gust. Dlatego lubię “szperać” w różnych gatunkach muzycznych. Jestem otwarta na nowości.

1 polubienie

Nie wiem

I jeszcze raz,po latach…
I tak juz zostanie chyba…Po prostu wciąga.Jest jakieś bliskie…
Od Chandlera po kino nocne…
Od Kaczkowskiego w Trójce po imprezy z lat 80-tych…
Od samotnosci po melodie która łączy…

1 polubienie

No i zdaje się,skutecznie trzymałaś :innocent:

No i wysluchalem sobie…Nawet nie pamietam czy po raz pierwszy,czy drugi…Fajnie to sobie wymyślili.To nie ustępuje modnym duetom z ostatnich 2 dekad…
Ciekawe czy tam w tym studiu,ktoś w ogóle wiedzial ze to byla kompozycja Paula Anki,tego od “Diany”?
Kiedys,ze 20 lat temu,taka drobna dziewczyna w podobnym programie,zgasila Leszczyńskiego który nie mial pojecia ze cytowany numer G.Michaela to kompozycja i przebój St.Wondera…