Muzyka... odkrycia.

Szukacie nowej muzyki, nowych brzmień, nowych rozwiązań, czy wolicie dobre stare utwory?
Dziś mnie to zachwyciło… Wcale nienowe, ale nie znałam…
Jeśli macie coś, co odkryliscie niedawno zachęcam do podzielenia się. Gatunek nie ma znaczenia.

4 polubienia

Świetne! Tylko że to taki raczej muzyczny eksperyment niż nowy gatunek muzyki.
A sama muza przyjemna i ciekawa, nie żadne tam łomotanie.

1 polubienie

Wiesz nie wiem, dziś na to weszłam i mi się spodobało.

Na pewno eksperymentem jest to…
To taki mój znajomy z insta, który tworzy sam muzykę i do tego własne obrazy - Weiss
Po prostu przemawia do mnie.
Lubię takie klimaty…lubię różne klimaty zresztą :wink:

Szukam, szukam, nie ograniczam się do jednego gatunku. Ostatnio z przyczyn niezależnych ode mnie, odpuściłam, wiec zaproponuję to

1 polubienie

Też fajne!
Ja też czasem odpuszczam, bo wiadomo… czasem się nie chce, a czasem nastrój nie ten… ale lubię gdy słuchać coś innego, dla mnie nowego…nawet nieprofesjonalnego.

1 polubienie

Jestem tradycjonalistą, ale otwartym na nowości. To co zapodałaś jest, według mnie niezłe, ale nie porwało mnie.

1 polubienie

To prawda, nastrój odgrywa ogromną rolę, ostatnio słuchałam muzyki instrumentalnej , zero słów tylko muzyka i ja.

1 polubienie
1 polubienie

Świetne:)

1 polubienie

Super muszę poszukać więcej!

1 polubienie

U mnie nastrój nawet decyduje czy w ogóle słucham. Tzn. codziennie słucham, bo leci coś w tle, ale chodzi mi o takie prawdziwe słuchanie. Czasem nie mam cierpliwości, żeby tak odlecieć, za dużo rozpraszaczy, a czasem bez problemu.