Myślicie, że będę zdziwiony, jak Andrzej Duda wygra wybory w 1. rundzie?

W każdym razie jest wg mnie zdecydowanym faworytem, bo Polacy nie będą widzieli żadnego interesu w ryzykowaniu wyboru kogokolwiek innego.

1 polubienie

Niech Bóg da aby wygrał :rofl:

1 polubienie

Raz będzie na Twoje.

1 polubienie

Bój się Zeusa.

Najważniejsze, że głosy korespondencyjne będzie liczył PIS, bez obecności mężów zaufania. Gwarancja sukcesu :wink:

6 polubień

Raczej te głosy nie będą decydiwały.

Na nasze xd

1 polubienie

jest to mozliwe nie nalezy niedoceniac przeciwnika

1 polubienie

Na kościelne.

1 polubienie

Na moje i twoje. Dla nas Andrzej Duda wygra. Zrobi to. Znokautuje go.

1 polubienie

Pośle go na deski w pierwszej turze :rofl:

Jeśli cenimy Polskę, to Polska jest tworem Kościoła, ale chluby to jej nie przynosi, bo Kościół reprezentuje bardzo fałszywą religię.

Ale zagłosujesz na Dude?

Mój głos to tylko 1/30 000 000. Tyle co nic. Polska z Dudą będzie prowadziła bardziej stabilną politykę, ale jednocześnie będzie obrzydliwie szła na pasku USA, które zapewne mają papiery na Prezesa za prawdopodobne zachęcanie brata do lądowania we mgle smoleńskiej. wbrew wszelkim przepisom bezpieczeństwa lotów, co oczywiście jest mega zbrodnią, lub mega niekompetencją obu braci.

1 polubienie

USA nie ma nic na Polskę czego Polska nie miała by już u siebie.
Służby USA już w 2010 roku przekazaly polskim służba odpowiednie dokumenty informacje na temat tego zdarzenia… (nie ważne jakie bo nie chce mi się pisać o Smoleńsku z tobą do północy :rofl:)
Dokumenty informacje zostały schowane i nie ujrzały do tej pory światła dziennego XD oczywiście wiedzą o tym najważniejsze wówczas i teraz osoby w Polsce ale biorąc pod uwagę wersję Smoleńska inna niż oficjalna, to raczej formalność była dla nich, ale tym może szantażować jednak w dalszym ciągu USA Polskę. Bo jeżeli USA mają dowody na zamach to mogliby udostępnić je wbrew Polsce. Tak samo jak miałyby dowody na to że Jarek dzwonił do brata czy jaka wy tam macie ta swoją teorie spiskową też.
A więc może tak być… Teraz polska jest zmuszona do płacenia amerykańskim Żydom czy płacenia Amerykanom za to że mają swoje wojo u nas itp bo jak nie to naród polski dowie się jak było naprawdę.

1 polubienie