Myślicie że gdy PIS zdobedzie wiekszosc konstytucyjną w sejmie

A PO zwykłą większość w senacie(taki maja plan xd,) to PIS powinien zlikwidować senat natychmiastowo, żeby PO nie blokowalo funkcjonowania państwa? XD

• Tak
  • Nie
  • PO na pewno nie zdobędzie senatu
  • trudno powiedziec
  • Dla dobra narodu trzeba zlikwidować każda przeszkodę na drodze ku Chwale Polski.

0 głosujących

Temat nie jest ani wesoły, ani ironiczny. Przypominam istnieje kategoria POLITYKA. Nie smiec.

1lajk

Dla kogo nie jest dla tego nie jest xd zresztą ta kategoria to została mi z jakiegoś poprzedniego nie dodanego pytania… Dziwnie to działa tutaj.
No ironiczny rzeczywiście nie, dlatego zmieniłem kategorie

Nie da rady bo taka ustawę musi zatwierdzić senat

4lajki

Czytałem wypowiedz jakiegoś jednego człowieka kory napisał że jest takie coś możliwe. Czyli jednak nie…?

Do wyborów wszyscy idą z hasłami likwidacji stanowisk… a po wyborach stanowisk przybywa

5lajków

Zresztą… mnie irytują już te synekury i zbędne stanowiska dla kolesiów partyjnych. Czas z tym skończyć!

W związku z tym zamierzam ubiegać się o urząd prezydenta RP, który po wygranych wyborach zlikwiduję. Może mi się nie udać w pierwszej kadencji… ale w drugiej to już na bank :wink:

edit: Oczywiście zanim skasuję urząd… to zlikwiduję bezrobocie i wprowadzę 2500+ bo pińcet to za mało

5lajków

Ale nikt nie obiecuje ze zlikwiduje senat xd

1lajk

Przynajmniej do wyborów. :wink:

2lajki