Myślicie że gdy PIS zdobedzie wiekszosc konstytucyjną w sejmie

A PO zwykłą większość w senacie(taki maja plan xd,) to PIS powinien zlikwidować senat natychmiastowo, żeby PO nie blokowalo funkcjonowania państwa? XD

  • Tak
  • Nie
  • PO na pewno nie zdobędzie senatu
  • trudno powiedziec
  • Dla dobra narodu trzeba zlikwidować każda przeszkodę na drodze ku Chwale Polski.

0 głosujących

Temat nie jest ani wesoły, ani ironiczny. Przypominam istnieje kategoria POLITYKA. Nie smiec.

1 polubienie

Dla kogo nie jest dla tego nie jest xd zresztą ta kategoria to została mi z jakiegoś poprzedniego nie dodanego pytania… Dziwnie to działa tutaj.
No ironiczny rzeczywiście nie, dlatego zmieniłem kategorie

Nie da rady bo taka ustawę musi zatwierdzić senat

4 polubienia

Czytałem wypowiedz jakiegoś jednego człowieka kory napisał że jest takie coś możliwe. Czyli jednak nie…?

Do wyborów wszyscy idą z hasłami likwidacji stanowisk… a po wyborach stanowisk przybywa

5 polubień

Zresztą… mnie irytują już te synekury i zbędne stanowiska dla kolesiów partyjnych. Czas z tym skończyć!

W związku z tym zamierzam ubiegać się o urząd prezydenta RP, który po wygranych wyborach zlikwiduję. Może mi się nie udać w pierwszej kadencji… ale w drugiej to już na bank :wink:

edit: Oczywiście zanim skasuję urząd… to zlikwiduję bezrobocie i wprowadzę 2500+ bo pińcet to za mało

5 polubień

Ale nikt nie obiecuje ze zlikwiduje senat xd

1 polubienie

Przynajmniej do wyborów. :wink:

2 polubienia