Myślicie że Kamil D, znany z filmiku o... brudnym stole

Zostanie tak samo uniewinniony jak Piotr Najsztub który jechał bez prawa jazdy(stracił) nie ubezpieczonym samochodem i w dodatku potrącił babcie na pasach XD i zostal uniewinniony…
.
Kamil Durczok mial 2.5 promila ale nie potracil człowieka więc też nie powinien spodziewać się kary tak?

Durczok powinien ponieść konsekwencje, jak każdy i już.

5 polubień

W końcu żyjemy w kraju prawa i sprawiedliwosci… Xd

Masz rację, w końcu prawa i sprawiedliwości.

I to nawet doslownie. Nie zauwazylem🤣

No to do okulisty, doradzam.

Powinien być sprawiedliwie ukarany, jednak wielu mu źle rzyczy, bardzo naraził się prawakom :wink:

1 polubienie

Czym się narazil? Nie chodzi o niego… Chodzi o to ze tacy celebrycisa bezkarni czasami…

Jednak chyba sie naraził, bo plitycy PiSu wcale nie przychodzili do niego do programu w Polsat News.

Ale on to tvn przeciez

Partia która rządzi powinna się nazywać po prostu “i”. Pozostałe słowa z jej nazwy nijak się mają do tego co robi.

4 polubienia

Ostatnio był w Polsat News, ale już go wywalili, bo pisowy do niego nie przychodzili.

A to on juz nie pracuje w tvn xd nawet nie wiedzialem.

co do posadania lub nie prawka?
bzdura
ale za swiadome stworzenie zagrozenia? to ja bym dawala po pietnascie uderzen bambusowym kijkiem po pietach, sprawa odsiadki rozwiazana

4 polubienia

Dobre!

Czyli za jeżdżenie bez prawa jazdy nie powinno być kary? On nie posiadał od kilku lat.

Jakoś @Bingola bardzo kojarzy mi się to z obrazkiem z lat osiemdziesiątych: na szyldzie Mięso i Wędliny a w sklepie … gołe haki.

3 polubienia

Myślę że Kamil dostanie wyrok w zawieszeniu. Na pewno schrzani mu to karierę bo jak by go zamkneli co chwilę by było…“Rurku ten stół jest uje…y”

po kolei - dwa oflagowania?
o prawo jazdy?
albo cos potrafisz albo nie pchaj sie na afisz
sa zawody gdzie sprawdzaja czy jeszcze umiesz ? dla przykladu dentysta (praktykujacy), chirurg, spawacz czy czlowiek krory osmiornica nie jest a radzi sobie z kilkoma pedalami, wrzuci kerunkowskaz i jeszcze kierownica sie posluzy
ale umiec a potrafic? jest roznica

Dwa oflagowana. Nie na temat… Temat nie jest o pisie(tym bardziej o obrażani pisu) tylko o bezkarnosci znanych ludzi… XD

1 polubienie