Myślicie, że skończy się jeszcze za Waszych czasów mordowanie i pożeranie zwłok myślących,

odczuwających, pragnących żyć i kochać, pożytecznych, harmonijnych ryb, pod każdym względem lepszych od ludzi?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Kto wie? Prace nad hodowla miesa in vitro sa dosc zaawansowane. Ale nie wydaje mi sie, ze cala ludzkosc przestawi sie tak nagle na syntetyczne proteiny, zeby nie wiem jak przypominalo to porzadny kawalek nieharmonijnej padliny.

3 polubienia

Mam nadzieję, że jednak zwycięży wybór dojrzałych, słodkich, harmonijnych owoców. Przecież Dobre Istoty Duchowe czytają to, a Ich Moc jest nieporównywalna z ludzką…

Ale sztucznie wyhodowane proteiny tez powinny byc harmonijne. A nawet superharmonijne bo rosliny ponoc cos tam czuja.

Zabijanie i zjadanie przez ludzi dojrzałych, słodkich owoców, jest harmonijne, a nie krzywdzące je.

Bardzo lubię harmonijne rybki…!

Oglądać, czy pożerać?

1 polubienie

Jedno i drugie…

To drugie należy do zachowań barbarzyńskich.

1 polubienie

Domyślam się…

1 polubienie

Gdyby siły wyższe chciały, żebyśmy zrezygnowali z jedzenia mięsa, to nie zrobiłyby tego mięsa tak smacznym. :stuck_out_tongue:

Ta smaczność może wynikać z dogadzania naszym wewnętrznym diabłom, gustującym w szkodzeniu, krzywdzeniu, zakłóceniach harmonijności.

To dlaczego harmonijne owoce i warzywa są smaczne? Też prze podskórne diabły? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dojrzałe, słodkie owoce są prawidłowo, harmonijnie smaczne.

Drapieżnej rybie nie daj “posiłku” to przeżyje?
Nie jestem ichtiologiem…

1 polubienie

Nie wiem, co Ci odpowiedzieć…