Myslicie, ze ta pyskówka o LGBT to tak przypadkiem?

To popatrzcie na ten wykres. Widać czym zostali nastraszeni wyborcy PiS, i czego będą bronic jak niepodległości.

4 polubienia

Jacy wyborcy takie problemy. W pisie zawsze było od dupy strony.

2 polubienia

Przeciez to gra na najnizszych instynktach. A Murzynow i muzulmanow jest tyle co na lekarstwo w Polsce.

2 polubienia

Nie tylko. Kurwiki w oczach pamiętasz?

1 polubienie

Najśmieszniejsze jest to, że zagrożenie ze strony Rosji jest na drugim miejscu, a PiS robi wszystko by nas wepchnąć w łapy niedźwiedzia.

3 polubienia

Widać też na dole czym są straszeni wyborcy PO xd a ideologia lgbt to jest zagrożenie dla aktualnego porządku.

1 polubienie

I wcale się nie dziwie… Nie jestem wyborcą PiS ani nie sympatyzuje z w/w partią ale widzę do czego doprowadziła na Zachodzie „poprawność” polityczna. Wczoraj „Home page” You Tube wyglądała tak, że nawet czerwone dotychczas logo YT jest czarna a na kilkadziesiąt domyślnie ustawionych tematów były tylko posty czarnych i o czarnych. Były tylko dwie białe twarze na całej stronie - jedna należała do policjanta który zabił czarnego a druga to biały polityk mówiący o prawach czarnych … Obecnie jeśli jesteś białym, heteroseksualnym facetem to masz przeje…ne i nie masz żadnych praw, ba! Nawet nie możesz być dumny z tego ze jesteś biały (rasizm) i ze jesteś hetero (homofobia).
Tak się boicie tego PiSu ze zgodzicie się nawet na kastrację i ubezwłasnowolnienie byle tylko oni nie rządzili.

2 polubienia

Nie wyrażaj się . Od dudy strony

1 polubienie

z ta kastracja to przesada, ale fakt, ze nie tylko sprawami koloru skory i seksu swiat stoi. jest jeszcze gospodarka i praworzadnosc- a na tym poletku to PiS ma “(nie)wątpliwe osiagniecia”.

1 polubienie

Spora część tego twarzystwa chodzi na pasku Rosji. Kilka lat temu Rosja nie mogła pomarzyć o takim osamotnieniu Polski na świecie.

3 polubienia

Kaczuś a ty mnie sie boisz?

A dlaczego xd

bo piszesz o mnie on. Nie obrażam cie tylko jesteś kaczuś

Nie pisze o tobie ON

serio sprawdź

idę spać miłej nocy.

1 polubienie

Przesadzasz, chyba w dość marnym środowisku się obracasz, skoro takie masz wrażenia.
A tak naprawdę, to bycie dumnym z koloru skóry to chyba słabe. Wygląda z grubsza jak konkurs na mierzenie długości ch.ja. Ja raczej dumny jestem z innych powodów…

Środowisko w którym się obracam to głównie praca a tutaj tak się składa że mamy tylko inżynierów…dokładnie 12 000 inżynierów i nie pomyliły mi się zera :joy:
Oczywiście zrozumiałeś wszystko na opak- skoro czarni krzyczą że są dumni z bycia czarnym to spróbuj wyjść na ulice w Londynie czy Birmingham i zacząć krzyczeć ze jesteś dumny z bycia białym…Zeskrobywali by cię z chodnika po jakiejś minucie no chyba żeby wcześniej napatoczył się patrol policji i wsadził cię do paki za prowokacje.

A czarni krzyczą, że są dumni z bycia czarnymi? Ostatnio krzyczą, że czarne życie ma znaczenie, a to chyba nie to samo?

Widzę ze na oczy i słuch również starość zaczyna „padać” ? Co drugi transparent czy koszulka na czarnym jest z takim napisem- tuż zaraz obok BLM. Widzę ze nie jesteś w temacie wiec może czasem warto byłoby przemilczeć a nie zgrywać eksperta?