Myślicie, że tam z góry (z innego wymiaru i ze światów równoległych)

nie widzą, jak wiadoma nacja chce rozwalić Rosję, by zapanować nad ludzkością, i myślicie, że nie mają tam środków, by zrobić z wiadomą nacją porządek?

Przecież wszyscy zmarli uzyskują od razu wyższą świadomość i nieporównanie wyższe możliwości, by działać dla dobra wszystkich, a nie dla wiadomonacyjnej bezmyślności i judzenia.

Podobne pytanie dopiero co usunęła zgrana para tutejsza modkowo-adminowa, aby nie uwidaczniały się mieszania wiadomej nacji.

Zbrodnicza, terrorystyczna Rosja równa z Państwem Islamskim zasługuje na rozwalenie i zaoranie.

4 polubienia

Ja bym tam jeszcze takiego jednego wysłał, co swoimi głupotami net zasr.wa

Albo ta z czerwca 2021 roku!

Ostatnie stadium …

Chcesz hoko więcej tych swoich głupot czy na dziś wystarczy?

3 polubienia

Rosja skutecznie sama się rozwala, a agresja na Ukrainę jest dowodem na to, że Rosja w tym kształcie nikomu potrzebna nie jest.

1 polubienie

Zadne zrodlo zarazy nie jest potrzebne.
Z kloaki czy innego szamba to jeszcze jaks pozytek, nawoz mozna zrobic. Z ruskiego zaden.
Ale znowu zacznie afera gonic afere, ka nie zboze to kurczaki, a jeszcze przed nami rzepak, sloneczniki …
Zawsze mowilam, ze Afryki nie należy dokarmiać to im ochota na wzajemne wyrzynsnie sie tez przejdzie, bo tamtejsze kacyki bywaja nie lepsze od Putina.

@Farang im wiecej religie mowia o milowaniu blizniego tym bardziej ich wyznawcy zioną tą miłością do innych.
Moralnosc, etyka, sorawiedliwosc? Dobrze brzmią, ale sa trudne do zastosowania w praktyce.

Rosja rozwala się sama, oczywiście czynniki zewnętrzne wywierają różne wpływy, by ten proces wspomagać, ale bez własnej inicjatywy nie byłoby to możliwe. Nawet nie zadając sobie wiele trudu, można zauważyć w historii tego kraju pewną prawidłowość. Mianowicie w przypadkach kulminacji wzrostu zapędów imperialnych tego kraju i związanej z tym ekspansji terytorialnej, zawsze dochodziło do procesów, które później prowadziły do samoistnego upadku. Taj jak na wojnie Rosja powiela swoje najgorsze wzorce, tak i jeżeli chodzi o państwowość, z coraz większą wprawą wykonuje kolejny cykl ku upadkowi mocarstwowości.
Tam z góry, z innego wymiaru i ze światów równoległych z pewnością doskonale to widać.

2 polubienia

Tylko, że Rosja jest jak wańka-wstańka.

1 polubienie

Imperia jak nie są podparte sprawna administracją a tylko na podbojach i osobie wodza rozpadaja się szybciej.
Putin usiluje wskrzesić mit Rosji carskiej.
Tylko nie wzial pod uwage, ze Rosja to nie Rzym, a blizej mu Napoleonowi czy Hitlerowi ( ja wiem, porownanie obu tych panów jest dosc ryzykowne, ale chodzi mi o “wodzowska” ekspansję bez myslenia o konsekwencjach)

2 polubienia

Samego mitu wskrzeszać nie musi. On wiecznie żywy w ichniej mentalności. I, właśnie na tej podstawie fiutin praktycznie wziął się za wprowadzanie go w życie.

1 polubienie

No tak, zle sie wyslowilam, bo właśnie o to mi chodzilo - budzi demony, ktore drzemia w rosyjskiej duszy
O ile toto dusze posiada? Ale jak zelazka mialy?

1 polubienie

Rosja to państwo terrorystyczne.

2 polubienia

Wewnętrzy terroryzm od wieków.

1 polubienie

terroryzm panstwowy to stary jak samo pojecie panstwa (bez wzgledu na jego potoczne okreslenie), zawsze wladza wykorzystywala swoja pozycje do zastraszania, i tak przerazonej perpektywa gorszej niewoli u obcych, reszte

Doceniam Twoją zaangażowaną wypowiedź.