Myślicie, że w tym roku także zostaną po tłustym czwartku,

spore ilości niesprzedanych, przecenionych pączków, nadających się do kupienia za pół ceny?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

1 polubienie

Pączki na 2 dzień są niedobre. Trafią do kosza.

2 polubienia

Im mniej dobre, tym korzystniej dla wagi ciała.

1 polubienie

Uważasz że pączki które w supermarkecie kosztowały 0,67 będą teraz za 0,34? Wątpię.
Po pierwsze nie opłaca się za tyle sprzedawać, po drugie nie opłaca się takich kupować.
Tam gdzie wczoraj kupowałem po 3,50 dziś nie było ani jednego.

2 polubienia

stary w biedronce opłacało się kupić karton niz 8 pączków. Normalnie 55 groszy a przy 12 25 groszy.

1 polubienie

A jedzenie tych pączków to była przyjemność dla podniebienia? A dla żołądka?

nie jadłem

1 polubienie

Zjadłem tylko 7 sztuk bo byłem zamiejscowy / wioska zawiana śniegiem / był limit cukierni wyliczony na mieszkańców - cóż druga polska biznesowa. Po powrocie do siebie kilka dojadłem. Te nadmiarowe są odpiekane i jadą do bezdomnych i hospicjów za free

1 polubienie

Chwilowo nie mam tyle wolnego czasu, by zrobić swoje jak kiedyś, bo ich robić na raty się nie da. Hm waga niektórym jest zbędna, podobnie jak diety cud. Wystarczy się podzielić ze mną :stuck_out_tongue_winking_eye:

Każdą żywność odbiera zaprzyjażniony rolnik i Bakutil

Wydaje mi się, że teraz w Polsce je się mniej pączków…

Gdy są zapakowane to sa dobre, zwłaszcza te z lukrem… Ja lubię takie jedno dniowe xd zresztą zauważyłem że dużo żarcia które sam przyrządzam jest lepsze(dla mnie) gdy dopiero na drugi dzień odgrzeje je w mikrofali xd

1 polubienie

Tak teraz modne jest Eko i wege i musisz być Fit bez brzuszka jak Lewandowska z resztą cyrku - kurcze tylko ten celulit Już wchodzi jedzenie z probówek, szarańcze itd. Blee

@Kaziu, otaczający nas świat jest zbyt mądry, zbyt cudowny, aby mógł być taki chaotyczny i idiotyczny, jak to mniemają ludzie.

1 polubienie

Przyroda, natura jest ciekawa dlatego ludzie stałe ją badają. Człowiek z wyjątkiem mózgu jest cały zbadany

Ludzie to skretyniałe przygłupy, włącznie z tym ich badaniem Przyrody, której nie trzeba badać, bo gołym okiem widać, że jedynymi bezmózgami są ludzie.