Myślisz, że znacząca część wypadków na trasach szybkiego ruchu,

wynika z oglądania się za innymi wypadkami?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

Nie oglądaj się za siebie, bo ci z przodu ktoś przyyebie.
:upside_down_face:

1 polubienie

4.myślę, że Harmonik nasz zbafca świata się nudzi.

To zawsze wynika z monotonii. Szybka, prosta jazda usypia czujność

1 polubienie

Drogi szybkiego ruchu nie dla idiotów…

Przeciwstawienie się ciekawości niełatwe jest. Np. ofiary słynnego “zakrętu śmierci” w Szklarskiej Porębie nie padały ofiarami jego jakiejś nadzwyczajnej trudności, lecz ciekawością widoku, a sekunda zapatrzenia się nań już wystarczyła do katastrofy.

Myślę że wszyscy myślą nad bajecznością Harmonijnych Miast Pierścieniowych i z tej ekscytacji zapominają o świecie co jest przyczyną wypadków

1 polubienie

Kierowca nie jest od podziwiania widoków, ale od bezpiecznego prowadzenia pojazdu.

Kiedyś w pewnym mieście, prowadząc autobus zapatrzyłem się w śliczną panią. Na szczęście, tylko przegapiłem ulicę, w którą miałem skręcić, ale co się musiałem nakołować , by znaleźć właściwy kierunek, to maje.

3 polubienia

Bo na trasach szybkiej jazdy bez trzymanki :heart: :cupid: :heavy_heart_exclamation: powinno być więcej kurvów :biting_lip: :high_heel: :bikini: co by w rutynę nie popaść :necktie: :shorts: ani zmęczenie materiału nie nastąpiło :banana: :icecream:
Podczas brania ostrzejszych kurvów :lipstick: :kiss: :strawberry: uważać jednak trzeba, by czujność nie zasnęła :zzz: i z toru nie wypaść. :baby_bottle: :moneybag:

image

.z poradnika dobrego kier owcy. :love_letter: :sheep:

3 polubienia

Żonę trzeba było wziąć, by było bezpieczniej.

1 polubienie

To dopiero bym się naraził. Moje bezpieczeństwo zmalało by do wartości minusowych… :joy:

1 polubienie