Na czym polega fenomen "Piesełów"?

Trójka się robi:

Dla mnie to było polskie, prymitywne kino klasy B. Polska nie ma dobrych filmów sensacyjnych. Nie widziałem jednak Układ zamknięty i Jestem mordercą.

A nie sorry. Dług był spoko tylko to bardziej dramat jest.

Co Ty kur… a wiesz o dobrym kinie :grin::grin::grin:

1 polubienie

To nie widziałeś dwóch barszo dobrych filmów.

Widziałem ale to jest dla mnie prymitywne. Linda nie potrafi zejść ze ściezki bezprawia. Zamykają go, wychodzi i znowu się mści.

zabawne byly.

Chodzi mi o układ zamknięty i jestem morderca… Psy średnie.

1 polubienie

Bo w przypadku Jestem mordercą wzorowali sie na perełkach zza oceanu - Siedem, Kolekcjoner kości.

No właśnie miałem napisać że ten jestem morderca taki jakiś amerykański.

Moim zdaniem, Psy". to dobre, sprawnie zrobione kino ze świetną grą aktorską.
Mniej chwytów pod publiczkę, więcej realizmu, niż w światowych produkcjach tego typu oraz ten polski smaczek. Bardzo mi się to podobało i cieszę się, że będzie jeszcze jeden.

1 polubienie

25 lat pozniej?
bo to jakos tak by bylo?
mam nadzieje, ze Franz do PiS lub PO sie nie zapisal? :wink:

2 polubienia

Uklad zamkniety jest bardzo dobry.Pisalem juz o tym tutaj…
Natomiast ostatnie 20 lat w ramach kina sensacyjnego to raczej czas stracony w polskim kinie.Choc i tak jest lepiej niz w glupkowatych komediach z lat 90-tych lub tych nieco pozniejszych.

1 polubienie

Linda potrafi znacznie wiecej tylko nie w tak ograniczonych filmach.Obejrzyj lepiej Kobiete samotna,A.Holland lub Przypadek,Kieslowskiego.A ostatnio,Powidoki,Wajdy.

2 polubienia

Do CBŚ albo ABW :joy::joy::joy:

1 polubienie

Powidoki też polecam, chociaż Bodzio musiał jeździć po całym jeb…ym świecie i świecić ryjem po śmierci Wajdy :joy::joy::joy:

1 polubienie

Ja wiem czy fenomen? Nie oglądam z założenia polskich filmów o współczesnych gangsterach, w szczególności pana Patryka Vegi. Nie kręci mnie słuchanie przekleństw w co drugim słowie.

2 polubienia

Vega skończył się na Pitbullu.

1 polubienie

Którym pitbullu

A w ogole to zauwazylam zalew polskiego kina…

???
Ciekawe gdzie…
Z gdynskich przeglądow do szerokiego rozpowszechniania trafia nie wiecej jak kilka tytułów…

1 polubienie