Na dobranoc 11 listopada?

po kolei - haslo “dobre bo polskie”? w czasch kiedy Ziemia jest opleciona powiazaniami gospodarczymi, ze czasem polapac sie w tym nie da. internet przy tym to malo skomplikowana zabawka jest jeszcze cos narodowego? poza pewnymi produktami ronymi czy przetworami, ktroym UE nadaje tytul chronionej nazwy pochodzenia czy jakos tak, to cala reszta przypomina dzielo dr.Frankensteina polatane z kilkudziesieciu niekoniecznie pasujacych czesci.
a co zo samochodu dostawczego marki zuk, to obawiam sie, ze nawet w muzeum techniki takowego sprawnego nie maja. musi byc Iweco

1 polubienie

Gdybym mogl wstawic, dostalabys za to pytanko rysunek z jedenastym opadajacym lisem …
Ale jak na zlosc nie bardzo dzis moge :slight_smile:

1 polubienie

co sie odwlecze to nie uciecze…

1 polubienie

No to po co ta cała szopka?
Ja nie zamierzam w przyszłości robić za darmo w fabryce amunicji bo to na wojne kapitalistycznej polski z imperialistycznym wszechświatem.
Bajki to se mogą opowiadać dzieciom.
Jakim cudem kapitalistami mienią się ludzie nie rozumiejący czym jest wymiana towarowo pieniężna i w jakim celu powstała.
DObra ide spać bo sie zdenerwowałem

1 polubienie

Pies odsiusiany? :eyes:

Tak. Chory jest.
Kaszle.
Zamierzam się zainteresować blizej polskimi producentami psiej karmy .
Nie dlatego, że ich podejrzewam o coś ale coś za często choruje

a to sa jacys polscy producenci?
z jedzeniem dla zwierzakow to jest tak, ze im lepiej karmisz tym mniej na weterynarza wydajesz.

1 polubienie

No podobno.
Ja też już zrobiłem sisusiu.
Chesz fotorelacje z tego wydarzenia?

POwiem ci od razu że odbyło sie t o z wielką pompą

niekoniecznie…

No to ide spać bo siedze w majtkach samych…Chesz popatrzeć?

Masz patrzeć jak Polak siedzi wPolskim łózku i polskich majtkach!!!

NIe za darmo oczywiście

Tak sie już przyzwyczaiłem do spania o tej porze ale stare nawyki cały czas aktywują mnie dopiero po 22.

Pomijając, kto komu radzi:
Taką samą radę usłyszeli nauczyciele, gdy tworzono gimnazja :frowning:
I wielu musiało to zrobić.

1 polubienie

Pomysł głupi nie jest. Takie czasy że lepiej być elastycznym. Kiedyś Bronek tez podobnie pojechał i też się lud roboczy gniewał.
Tylko że mówi to osoba która zapewne nie zaczynała od zera.