Na dobranoc 16 października?


a Was gdzie najłatwiej znaleźć w markecie?
stacja piwo?

Na warzywach ! :smiley: :grapes: :watermelon: :lemon: :banana: :apple: :peach: :pear: :cucumber: :corn: :hot_pepper: :leafy_green: :onion: :onion:

2 polubienia

4050689

3 polubienia

ja tam lubie stoiska z warzywami - nie samym miesem czlowiek zyje :wink:

2 polubienia

Pięknie kolorowo! :heart_eyes:

1 polubienie

Alkohole i zakąski.

2 polubienia

Hiszpania to kraj rolniczy - a i przy okazji raj dla wegetarian, bo wybor zielska i jego gatunku olbrzymi.
samych straczkowych

2 polubienia

Ekstra - jadę! :star_struck:

2 polubienia

Mnie jeszcze w serach znajdziesz :sweat_smile:

3 polubienia

z to popieram, ja tez serożerna
u mnie moze nie byc wedliny, ale sery obowiazkowo, a wybor jest, nie liczac importowanych.

image

2 polubienia

No ja też sery pod każdą postacią :yum: nawet te śmierdzące.

2 polubienia

Raj to bym miał przez którąś już kobietę wegankę, mną zainteresowaną. Po jej jedzeniu w pracy, mdlałem a po pracy byłem bardziej głodny i chudłem. Uratowały mnie chamburgery, a ona poszła w długą, cóż starała się

No ja tez przekonalem sie ostatnio nawet do tych smierdzacych :rofl:

1 polubienie

Jestem wszędzie gdzie dobre jedzenie - warzywa, mięsa, wędliny, sery, nabiał itd

1 polubienie

Sery smiedzace to odrebny rozdzial. Bywaja takie, ze stara skarpetka skrzyzowana z zaniedbanym chlewikiem, a w smaku boskie. A juz zestawienia z roznego rozaju owocami, orzeszkami i odpowiednim winem czy piwem? To niech sie Zeus z tym swoimi ambrozjami i nektarami schowa. Tyle, ze tamte ponoc dawaly niesmiertelnosc. :wink:

1 polubienie

Dokładnie, długo nie mogłam się przekonać do śmierdzieli ale naprawdę niektóre są bardzo delikatne w smaku, niektóre ostrzejsze ale też dobre. Z winogronem lubię…z orzeszkami też, no i wino półwytrawne obowiązkowo.

2 polubienia

Ja zdecydowanie wytrawne, choc tutejsze robione metoda fondillon (zawija sie grona w papierowe torebki, podsychaja na polrodzynki i proces fermentacji pozwala na osiagniecie do 14,5% sa lekko slodkawe) nie tak okropnie jak malaga, ale i ta do niektorych ostrych serow pasuje. Przez kontrast.

1 polubienie

Dla mnie wytrawne są zbyt cierpkie, czasem wypije ale nie każde…

To zalezy od wielu czynnikow, od szczepu winogron i terenu gdzie rosna zaczynajac.
Sa takie, ze moze rozcienczone woda gazowana do obiadu to sie nadadza, albo na porzadna walencjanska sangrie wzmocniona brandy?

1 polubienie