Na dobranoc 19 października?

tym razem z dedykacja dla kolegi @Devil

klip częściowo był nakręcony w przepięknej katedrze w Toledo - mającej status tej najważniejszej w Hiszpanii, siedziby prymasa.
dziekan katedry wziął za zgodę (tu doniesienia są różne) - miedzy 15 a 30 tys. euro - jednak od czasów srebrników inflacja :wink:
Afera się zrobiła - rektora kosztowało to stanowisko i konieczność przekazania wziątki na Caritas, a sama katedrę w ubiegłą niedziele “oczyszczono z grzechu” uroczystym nabożeństwem w wykonaniu prymasa przepraszającego za grzechy i zaniedbania.
a ja tak sobie myślę - jak niewiele chłopu trzeba, żeby ateizm rzucić? baba wystarczy?

3 polubienia

Świat oszalał na punkcie bachaty, to dziekan chciał być na czasie :sweat_smile:

2 polubienia

Na dzień dobry 20 października:

Lekarz psychiatra pyta pacjentkę;
– jak tam u pani z libido?
– z libi…, co?
– Pytam, czy pani ma ochotę na seks.
– Oczywiście, ale musimy zrobić to szybko, bo mąż czeka w samochodzie.

3 polubienia

tak dopracowane, ze az aseksualne. i pomyslec, ze kedys walc byl uwazany za taniec nieprzyzwoity? :joy_cat:

2 polubienia

Też mi cos w tym tańcu nie styka. Może masz rację, zbyt dopracowany w szczegółach, no ale w wykonaniu nieprofesjonalistów może wyglądać bardziej sexi.

Dlatego nie lubię jak stare pokolenie zrzędzi na młodych. Unosi się, okazuje swe święte oburzenie. Jakby sami nigdy młodzi nie byli i nie rozumieli, że wszystko się zmienia.

2 polubienia

Córka do matki;
– wiesz mamo, zakochałam się w sąsiedzie, w tym spod 14.
– Córeczko, przecież on może być twoim ojcem…
– A czy wiek ma tu jakieś znaczenie?
– Oj, ale ty mnie całkiem źle zrozumiałaś…

4 polubienia