Na dobranoc 21 września?

Jutro zaczyna się jesień

3 polubienia

U mnie to.jeszcze daleko do takiej aury. Teraz mam 23 stopni a ma być 27. Za to w najbliższych dniach po 30, 31.

2 polubienia

U mnie zaczęła się całkiem przyjemną pogodą.
Ale nie lubię przesiadywać na ławeczkach i gdy już wyjdę z domu, to wolę spacer,choćby krótki.

1 polubienie

Przy dluzszym spacerze ławeczka przydatna.
A mozna sobie też wyjsc ksiazke poczytac.

1 polubienie

Kwestia psychologiczna. Trzeba się pozytywnie nastawić.
W Polsce klimat jest jaki jest. Zmienny. Umiarkowany.

3 polubienia

Ostatnio to wszedzie nieumiarkowanie zmienny. :grimacing:

1 polubienie

3 polubienia

Eeeee tam…Mylisz wrzesien z listopadem.U mnie od 5 dni,jest tak jak w"oczekiwaniach" :relaxed:

1 polubienie

U mnie zaatakowala “zimna kropla” czyli zablakany zimny front nizowy powodujacy burze i ulewy typu sciana wody po kilkaset litrow deszczu na m2. Na szczescie w przeciwienstwie do zimowych w miare cieplych.
A humor mi pprawili na lokalnej telewizji, wlasnie skonczylam po raz ktorys ogladac Absolwenta. :grinning:

2 polubienia

Tu tez byl tydzien temu.

1 polubienie

@okonek Miałam dziecku dać pomarańczowe ciuchy do szkoły z tej okazji… Chyba nic takiego nie mam… Poza tym zapomniałam :crazy_face:

2 polubienia

Ja mialam ten problem na Halloween - co prawda nie dla dziecka a na impreze doroslych. Kazda okazja do przebrania sie i zabawy dobra, ale ja nie mam zadnego pomaranczowego ciucha. Skonczylo sie na czerni i zakupie pomaranczowej bibułki na kryze i kotyliona.
A sumie fajny pomysł w przedszkolu - ale mogliby poszerzyc o kolory jesieni w ogole.

1 polubienie