na dobranoc 28 lipca?

o kinie i kowbojach można dużo
Mamy dziś dzień opowiadania starych dowcipów o kowbojach?
No to do roboty…

:poodle:
Jack i Tom piją piwo w saloonie, a tu wchodzi kowboj z głową Indianina pod pachą. Wręcza ją barmanowi, a ten daje mu pieniądze. Barman zwraca się do nich:

  • Nienawidzę Indian. W ostatnim tygodniu spalili mi stodołę i zabili żonę i dzieci. Kto mi przyniesie głowę Indianina, daję mu tysiąc dolców.
    Jack i Tom wypijają swoje piwo i idą polować na Indian. Po chwili zauważają jednego. Jack rzuca kamieniem, trafia w głowę i Indianin spada z konia w głęboki wąwóz. Obydwaj idą w ślad za nim, a Tom wyciąga nóż, by zabrać trofeum. Jack mówi:
  • Tom, spójrz na to.
  • Nie teraz, jestem zajęty.
  • Myślę, że naprawdę powinieneś to zobaczyć.
  • Dupku, nie widzisz, że jestem zajęty? Mam tysiąc dolarów w ręku.
  • Proszę, Tom, popatrz.
    Tom patrzy w górę wąwozu, a tam stoi pięć tysięcy Indian. Tom woła:
  • O kur…, będziemy milionerami!
    :poodle:
    Pod saloon podjeżdża na swoim koniu podniecony kowboj. Wchodzi do środka i pośród tłumów podpitych kowbojów zauważa w rogu sali piękną Mary. Wyciąga rewolwer i po kolei, z zimną krwią zabija wszystkich - poza piękną Mary.
    Zaraz potem podchodzi do niej i mówi:
  • Nareszcie sami!
    :poodle:
    Wpada kowboj do baru, wyciąga broń i wściekle się wydziera:
  • Kto spał z moją żoną?!
  • Wyluzuj - uspokaja go barman. - Schowaj ten rewolwer, bo i tak nie masz tylu naboi.
    :poodle:
    Kobieta wchodzi do baru i widzi kowboja siedzącego z nogami położonymi na stole. Ma on na sobie największe buty, jakie widziała. Spytała go, czy to prawda, co mówią o tym, że mężczyźni z dużymi stopami są dobrze wyposażeni. Kowboj uśmiechnął się szeroko i powiedział:
  • Pewnie, proszę pani. Może przejdziemy się do mojego pokoju hotelowego i udowodnię to pani?
    Kobieta chciała przekonać się na własnej skórze i spędziła z nim noc. Następnego ranka dała mu 100 dolarów. Rumieniąc się, kowboj powiedział:
  • Dziękuję! To mi naprawdę pochlebia. Jak dotąd nikt nie zapłacił mi za noc ze mną.
  • Nie ma się z czego cieszyć. Kup sobie za to buty, które pasują.
    :poodle:
    Krzyczy kowboj do drugiego kowboja:
    – Mam najszybszą rękę na Dzikim Zachodzie!
    – A ja tam wolę dziewczyny…
    :poodle:
    Skazany na śmierć bandyta uciekł z aresztu. Szeryf rozesłał do sąsiednich miejscowości zdjęcia przestępcy z przodu, z lewego i prawego profilu. Nazajutrz ze wszystkich miasteczek przyszły odpowiedzi:
    – “Zdjęcia otrzymaliśmy. Wszystkich trzech zastrzeliliśmy”.
    :poodle:
8 polubień

Hurrra!
Jest dobranocka

Tak czekalam az bede mogla poczytac! :slight_smile:

Wyluzuj!!!
Dobre…