na dobranoc 3 sierpnia?

Byłaś na OH(Ła)Pach? :rofl::rofl::rofl:
My tylko laski rwaliśmy z OHP, bo zawsze miały dostęp do żarcia. :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

I się nie powstrzymam:

1 polubienie

W szkole podstawowej mieliśmy obowiązkowe prace społeczne, na pół dnia wyjeżdżaliśmy w teren i czyniliśmy dobro dla ludzi i środowiska.
Ty takich nie zaliczyłeś ?
Mając lat 17 wyjechałam na miesiąc nad morze “Wakacje za własne pieniądze” akcja OHP , tam poznałam prawdziwe życie :face_with_hand_over_mouth:

Pierwszy raz widzę, dobre :))))

1 polubienie

Znajdź sobie całość, jest zajefajna. Film ma tytuł “Pół Serio”, a jak nie znajdziesz, to daj znać na PW, gdzieś go powinienem mieć.

1 polubienie

Nie bardzo wiem o jakie zaliczanie pytasz, czy nadal jesteśmy przy temacie OHP, czy czymś innym :wink:

1 polubienie

@Szczery_do_BULU , jeśli to nie będzie problem , wklej mi ten link na pw, teraz będę się zwijać, obejrzę poźniej. Z góry dziękuję :)))

Co do prac społecznych, to było w roku szkolnym, zamiast lekcji , kilka razy w roku.
OHP, to inna bajka, przeczytałam w lokalnej gazecie o tej akcji, pojechałam, wróciłam zmieniona, 4xP … :smiley:
Bez obecności adwokata, nic więcej nie powiem :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

w moim przypadku uniwersalnymi otwieraczami byli koledzy, a co ja mam sobie manicure niszczyc?

1 polubienie

Hmm, 3xP to wiem, ale co czwarte? :pleading_face::open_mouth:

1 polubienie

Pije, pali, przeklina, p… , nie chodzi o pierdzenie :stuck_out_tongue_winking_eye:
i wianuszek poszedł do pawlacza :wink:

znaczy sie, slusznie sie domyslilam…

1 polubienie

Muszę zgrać z DVD, okazuje się, że nie mam na serwerze, ale na jutro Ci wstawię do ściągnięcia. :wink:

1 polubienie

Ach przeklinanie mi umknęło… :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

hahahahaa , eh Waryjoty :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Swietne to piwko! :slight_smile: