Na dobranoc?

image

4 polubienia

Zdzisława Sośnicka - Bez Ciebie Jesień - YouTube :frowning: To się zdecyduj.

image

2 polubienia

Może chociaż złota będzie nie bardzo krótko

Mnie się jesień,oprócz młodzieńczych miłości,kojarzy głównie z konkursem chopinowskim…
Innymi słowy,jak zwykle,jestem w innym świecie…

2 polubienia

Mi zdecydowanie z grzybobraniem.
I to jest to czego mi w Hiszpanii brakuje - zapachu polskiego lasu. Bo nawet te piękne na północy tak nie pachną.

1 polubienie

Ale nie ma upałów i to jest ważne. Przecież w lecie się zdycha z przeproszeniem od tej pogody :frowning:

Sa takie lasy…Wiem i wierzę w to jeszcze…
Ale pamietam gdy 20 lat temu,powiedzialem żonie że teraz czas na skróty i z Białogóry,da sie przejść do Wierzchucina w godzine czy jakoś…
Wchodzimy do lasu a tam syf,smród i jeden wielki mcdonald…
Nie mam wiec juz wielu fajnych skojarzeń bo to co oczy wytrzymają tego na starość nos juz nie znosi :nauseated_face:

2 polubienia

2 polubienia

Fakt, ze z tego co czytam to jak lasów nie wycieli to sa traktowane jak wysypisko śmieci.
Nie wiem co sie z ludzmi dzieje? Zdziczenie jakies?

1 polubienie

Ale chyba mieszasz Polske z Anglią…
Tutaj wycieli ale nie śmiecą.U nas,na odwrót

Czas odpoczynku dla mnie :sleeping_bed: :kissing_heart:

Ja piszę o Polsce. Lasy wycinane na potęgę, a o smieciach to ciągle piszą, że brudasów wylapac się nie daje.
Zresztą jak pamiętam juz 10 lat temu jak zaczeli “przygode” ze śmieciami i proby segregacji to osiedlowe smietniki przypominaly bardziej Fort Knox niż miejsce, gdzie pozbywasz się odpadków.
W takich warunkach i przy cenach wywozu wywalenie tego syfu do lasu jest bardzo oplacalne. Bo mandaty śmieszne.

U mnie lasy piękne a zwłaszcza te zakątki gdzie turyści nie włażą.Śmieci nie ma ale kawałka lasu też bo bloki postawili.

1 polubienie

Jesień to mi się z łyżką zawsze kojarzy…

1 polubienie

a dlaczego akurat łyżka?
sezon na zupy sie zaczyna?

1 polubienie

Dlatego łyżka, bo
je sie nią :grin:

5 polubień

:+1: :beers:

2 polubienia

To tak jak głowa

Cytat “Na co ci głowa? Jem niom.”

3 polubienia