Na forum...

I animal to you too (ja zwierzę ci się też) :smiley:

3 polubienia

Zapraszam :grinning:

1 polubienie

Może jej animal office otwórz, będzie forumową powierniczką :grin::relieved:

2 polubienia

Zwierza się zwierzę,
że chce wleźć na wieżę,
a ja w to nie wierzę,
że zwierzę na wieżę…

3 polubienia

Bo jest tylko jeżem…

1 polubienie

A Jerzy nie wierzy,
że na wieży,
na jeżu leży…
i cały się jeży.

2 polubienia

Ja podziękuję za takie biuro, zbyt dużo na mojej głowie :wink:

4 polubienia

oczywiscie

2 polubienia

Jeśli ktoś nie chce bliższej znajomosci to jego dobrowolny wybór, każdy pokazuje tyle prawdziwego siebie ile chce, i muszę się zgodzić że większą dawkę informacji należy zachować tylko tych których już dobrze znamy i chcemy poznać się bliżej

2 polubienia

Wystarczy mi to, co ktoś napisze. Raczej nie czuję niedosytu.

1 polubienie

Chcialabym wiedziec wiecej,ale jesli chodzi o forum,niestety nie kojarze dobrze wiekszosci osob,tzn.widze tylko obecne pytanie i nie pamietam o czym ta osoba pisala wczesniej,czyli w sumie nie wiem jakie ma poglady,czy podejscie do zycia a nie mozna kogos poznac na podstawie jednej wypowiedzi.W sumie to tak kojarze ludzi piate przez dziesiate,nawet jak sie dowiem wiecej i tak zapomne,kto co i kiedy :joy:

2 polubienia

Ale skoro nie wiesz, nie rozpoznajesz, to po co chcesz wiedzieć?

Mam to samo.

W realnym zyciu,rozmawiajac z kims,wiem jaka jest osoba,znam jej problemy,podejscie do zycia itd.W internecie nie widzac danej osoby a widzac tylko nick,nie zapamietuje tego.Dlaczego,chce wiedziec?Po to,zeby bardziej zrozumiec ta osobe,ktorej odpowiadam,wiedziec co mysli nie tylko w jednym pytaniu.Ciebie np.widze na zdjeciu,Vere kojarze,ze to malolata(bez obrazy dla niej oczywiscie),ktora mieszka w akademiku.Birbant,jest bardzo aktywna osoba,Colllins mieszka w Uk.Malita sie niedawno zakochala i jest teraz mega szczesliwa.Tensor-no wiadomo.itp. z innymi osobami.Nie spedzam tu az tyle czasu,zebym wiedziala i zapamietala wszystko,kto jest “be a kto cacy”:wink:

1 polubienie

W. Realnym świecie ja rozmawiam też z ludźmi których prywatności nie znam…
Poza tym takie szczątkowe informacje i tak nie dają żadnej wiedzy o człowieku, kim jest i jaki jest.

Ale ok. Masz prawo do swojego podejścia.

W realnym swiecie znam rzeczy z prywatnego zycia innych,jakie sami mi przekazali.Szczegolowo nie wnikam,tez sie jakos bezczelnie nie wypytuje.Ludzie,jesli chca,dziela sie swoimi problemami i radosciami.

1 polubienie