Na jakich serwisach jeszcze przebyeacie?

W jakich zakamarkach sieci mozna znalezc kolegoe i kolezanki?
Jestem samotny. Przez wiekszosc zycia odczuwam samotnosc.

Dlaczego zero-jedynkowy chłop nie wyjdzie osobiście do ludzi, tylko kamufluje się za ekranem monitora, zamykając się w nierealnym świecie internetu?
Klub, knajpa, przystanek autobusowy, itp - wszędzie tam można zagadać do jednej z 8 miliardów osób żyjących na Ziemi.
Tydzień temu poznałem sympatyczną, krótkonogą Hiszpankę w…kolejce do kasy dużego domu towarowego. Ot tak po prostu pochwaliłem jej gust i wybór obuwia, jaki dokonała w tym sklepie. Było gorąco, udaliśmy się więc do pobliskiej knajpki na zimną lemoniadę. Później było już tylko gorąco, czego można było się spodziewać po sevillskim temperamencie.
Naprawdę nie trzeba wkładać wiele wysiłku. Odrobina empatii, miłe słowo, gest w zupełności wystarczą.
Pierdząc w fotel przy ekranie komputera, sam siebie okradasz z tych możliwości, skazując jednocześnie na bolesną samotność.

4 polubienia

Nie rozumie za bardzo pytania ale jak szukasz jakiejś ładnej koleżanki to po co łazić po internetach jeżeli tutaj jest bardzo ładna osóbka z północno-wschodniej części naszego pięknego kraju.
:sunglasses::+1:

patologia, opisujesz pozamałżeńskie cudzołożenie jako coś pozytywnego, a jest to godne hańby i wstydu.
Poza tym ja w Polsce mieszkam, jakomuś powiesz, że ma ładne buty to dostaniesz wpierdol.

Naprawdę skojarzyłeś gorąc hiszpańskiego temperamentu z seksem i cudzołóstwem? Trochę wąsko. :neutral_face:
Pisząc o gorącej atmosferze, nie miałem na myśli zaspokajania potrzeb cielesnych. Bardziej od nich interesują mnie więzy i relacje intelektualno emocjonalne, zwłaszcza u osoby poznanej kilka godzin temu.

Zdradzę Ci jeszcze jedną tajemnicę, której najwyraźniej nie wyłowiłeś. Pisząc o krótkonożności poznanej osoby, nie miałem na myśli jej fizycznych walorów.
Krótkonożność w naturalny sposób umieszcza głowę na pułapie zdecydowanie niższym od pułapu chmur. Poznana osoba nawet w tych butach, które zakupiła, nie próbowała umieszczać swej głowy w chmurach.

.fakt, tej przenośni rzeczywiście można było nie doczytać.

4 polubienia

Ppe.pl, Onet, YouTube

1 polubienie

Miłe koleżanki można poznać prawie wszędzie. Wystarczy uśmiech i pomysł na rozmowę, bez chamstwa i prostactwa. Bez uprzedzeń. Nie przeczę, że przez internet można poznać kogoś interesującego, ale i bez neta również się da. Ale jeżeli komuś to nie idzie, to przyczyn musi szukać w sobie, w swej mentalności głównie.

5 polubień