Na jakiej podstawie ludzcy uczeni, mogą wywyższać się nad niewątpliwie

harmonijne i pożyteczne muszki owocówki, gdy sami są całkiem nieharmonijnymi śmieciarzami?

Czym przejawia się pożyteczność muszki owocówki :thinking:

drosophila-melanogaster-199bd0fd3573cbf36c4075202f3f0d92

2 polubienia

Harmonijnym rozdrabnianiem materii…

Z tego, co mi wiadomo, to muszka owocówka żywi się drożdżami, nie rozdrabniając materii, na której się te grzyby znajdują.

Przypuszczam, że widziałeś tysiące razy miliony muszek owocówek, jak odżywiały się owocami…

Jeszcze raz. Wielką literą i drukowanymi.

MUSZKA OWOCÓWKA NIE ŻYWI SIĘ OWOCAMI.

1 polubienie

No nie wiem czy one takie harmonijne? Wino lubia, piwem nie pogardza

1 polubienie

No cóż, ja widziałem tysiące razy muszki owocówki żerujące na owocach.

Niektórzy są nawet amebami.

2 polubienia

Wyższość naukowców nad muszkami owocówkami przejawia się tym, że to oni w 1947 roku wysłali kilkanaście sztuk muszek owocówek w przestrzeń kosmiczną, a nie odwrotnie.

1 polubienie

Gdyby nie były harmonijnymi i pożytecznymi, fizjologia Planety wyeliminowałaby je.

Ciężko bez odpowiednich, naukowych przyrządów optycznych dostrzec rozwijające się na fermentujących owocach drożdże, które są jedynym pokarmem muszek owocówek.

Życie tych uczonych szybko zleci, a po nim one muszki owocówki pokażą uczonym na tamtym świecie, ich całą bezmyślność…

Ja tam na fizjologie planety nie licze. Sloiczek, folia i troche wina. Po klopocie.

Nie da się ukryć, że widywałem tysiące razy gołym wzrokiem muszki owocówki na owocach. Czy jak zjadasz obślinione pokarmy, to zjadasz je, czy ślinę?

Lubię je w takim razie

1 polubienie

Chciałoby Ci się przez długie lata uczyć się, jak skonstruować mikroskop, aby dowiedzieć się dokładnie, jak żywią się muszki owocówki? Bo mnie by się nie chciało…

Maja piekna smierc.
je tepie w domu, jak mi jakas wpadnie do kielszka przy konsumpcji na swiezym powietrzu to wylowie.
A zycie maja twarde, wpadnie taka do koniaku, wylowiona obeschnie i zygzakami odleci :laughing:

2 polubienia

Też tak umrę.

2 polubienia

20 lutego 1947 r. rakieta V2 (lot nr 20) po raz pierwszy w historii ludzkości wyniosła na wysokość 109 km zwierzęta – muszki owocowe. Celem lotu było sprawdzenie, jak na żywy organizm działa promieniowanie kosmiczne. Muszki wsadzono do specjalnego pojemnika z systemem spadochronowym. Początkowa faza lotu przebiegała pomyślnie, ale po kilkudziesięciu sekundach rakieta V2 straciła stabilność w górnych warstwach atmosfery
Po 50 minutach opadania pojemnik zetknął się z powierzchnią Ziemi. Wkrótce został odnaleziony przez ekipę poszukiwawczą. Muszki wróciły na ziemię w doskonałej formie.

1 polubienie