Na kolację 21 czerwca?

Jak się nazywa ruski troll? Kremlin. Nie karmić po północy.

5 polubień

Putin musi odejść do piekła. Będę czekał

3 polubienia

Kocioł gazowy czy na ropę?

1 polubienie

Na chrust. Resztę sankcje zabrały

3 polubienia

Piekło nie tylko nie objete sankcjami, ale i na dofinansowanie się załapie.

1 polubienie

Ale Putin nie jest objęty piekłem. Nie jest katolikiem a nie wiem czy w kościele prawosławnym wierzą w piekło.

Wierzą. Tak jak i w katolickim.

2 polubienia

A ja tam bym go do czyścca wysłał. Tkwić wieczność w zawieszeniu jest gorsze od piekła. Zresztą w piekle za dobre towarzystwo by miał.

Wierzą w piekło i nawet potrafia jak widac po raz kolejny zrobic podrobke na ziemi.
A prawdziwi prawoslawni mają trochę inne podejscie - wydaje sie, ze blizsze naszemu czyscowi (bezterminowo) i otchlani niz wiecznym mękom. Może dlatego falszywi,dużo się modląc na pokaz, liczą na kredyt chroniący przed wiecznoscia?

3 polubienia

Diably pomyslowe i ida z postępem technologicznym.
Choc przyznac trzeba, ze taki Bosch juz pod koniec XV wieku im niezłą ściągę dal

1 polubienie

Na chrust. Drożyzna panie

1 polubienie

Zamiast Putina przypiekać wyślij go do zbierania chrustu. To ciężka praca.

1 polubienie

Będzie grillowany. Specjalnie zaprosiłem na te imprezę poległych z azowstalu. Niech się zabawią chłopaki. Potem mogą wracać do nieba.

1 polubienie

To aniołki też nie są. Mam znajomego któremu się ktoś do auta wpieprzył. No wyobraź sobie że go złapał i obił. Zgadnij kto dostał jaki wyrok. Złodziej rok w zawieszeniu. Pokrzywdzony 3 lata bezwzględnego.

W latach 90 jeden mój znajomy złodzieja w swym domu złapał i w szarpaninie złamał mu rękę. Też dostał wyrok.

3 polubienia

Mnie uczyli w wojsku. Jak ktoś przez płot przechodzi strzelaj najpierw w łeb później ostrzegawczy. Martwy cię nie oskarży

3 polubienia