Na kolacje 8 stycznia?

4 polubienia

Miłosierdzie jest w cenie.

1 polubienie

biedny spac nie mogl przez Sylwestra marzen a glodny i niewyspany misio to zly misio.

1 polubienie

Nie no…Fascynująca jest dzisiejsza sobota na tym"forum" :face_with_head_bandage:

2 polubienia

jak sobie wszyscy przypomna, ze jutro koniec dluuugiego weekendu?

2 polubienia

Cały dzien byłem w sasiednim miasteczku.Im mniej internetu tym lepiej…
Ale że taką kiszkę zastanę to sie nie spodziewałem…

2 polubienia

Opanowujemy stres przed jutrzejszym przedponiedziałkowym napadem paniki…

4 polubienia

Eutanazja z zaskoczenia

1 polubienie

Zaczynam lubić Twoje komentarze :joy:Juz drugi raz mnie dzisiaj ubawiłaś…

1 polubienie

Ja tylko piszę prawdę :roll_eyes: Jak ktoś się drze bez opamiętania, porusza w różnych kierunkach nieustająco wygłupiając się nieustannie i tego kogoś jest iluś to mam ochotę mordować a nie mogę. I jeszcze jest upewniany w słuszności swojego zachowania dzień w dzień, ale zasady socjalizacji są mu raczej obce.

2 polubienia

Słucham o flow w pracy i tak się zastanawiam co gorsze: brak flow czy jego istnienie. Obydwa stany pożerają w efekcie czas, który powinien być poza pracą.

Ale…Kto sie drze i gdzie???
Nie wiem o co lub kogo chodzi ale mam podobny stosunek do wygłupów.

1 polubienie

Drą się w pracy. Czy nie można rozmawiać normalnie we 2-3osoby, tylko przekrzykując się? Kultura w tym kraju nie istnieje… Ale ja jestem skrzywiona, bo mnie nawet denerwuje, jak ktoś mi w słowo wchodzi. Idę spać, ostatni spokojny sen przed szewskim poniedziałkiem.

3 polubienia

Ja pracuje z Irlandczykiem z wielodzietnej rodziny.To jest hałas który by Cie wykończył,wierz mi…
Na szczęscie nie ma u mnie nikogo"od wygłupów" :relaxed:

1 polubienie

Ludzie są po prostu niewychowani. Mógłbyś go częstować czymś, żeby zająć mu paszczę …ale jak lubi gadać to opluje jedzeniem.

4 polubienia

Nie opluje :joy:Obowiązuje nas social distancing.A to ok. 3m.

3 polubienia

W dodatku mam wrażenie, że jest masa lawirantów, którzy bez wysiłku chca wiedzieć np.“Jakich nawyków należy nauczyć dzieci, by potrafiły osiągnąć zamierzone cele? Chodzi mi o higienę psychiczną, uczenie systematyczności i zaszczepianie pasji”… kultura ślizgania się i cwaniactwa :frowning: Ludzie zamiast sami włożyć wysiłek w coś, to by chcieli na krzywy ryj informacje uzyskać…W życiu bym takiego pytania nie zadała.
Ty też odpoczywaj.
I krówki mordoklejki mu daj. Albo dosyp laxigenu do kawy. Dobranoc :slight_smile:

2 polubienia

Kurde ale Cie nosi… :innocent:
Spoko,lubimy sie i rozumiemy.Ale ten hałas bywa nie do zniesienia,szczególnie po północy…Mimo iz bywam nocnym markiem…
Rany,gdzie Ty pracujesz??? :roll_eyes:Co to za lawiranci?

1 polubienie

Stare mięso jest szkodliwe, masa żył i ścięgien, grozi zatruciem,

Kiedyś trafiłem na mem, na którym było napisane, że jeśli dziki było trzeba odstrzelić z powodu choroby zakaźnej, to analogicznie powinno się postąpić z zakażonymi koronawirusem ludźmi.