Na Nowy Rok?

Drogi Mikołaju!
Te chińskie petardy, które mi przysłałeś na Nowy Rok, bardzo mi sie podobały! Przyślij mi, proszę, następnym razem, dwa paluszki i oczko…
:space_invader:
Do kawiarni na Starym Mieście wpada odrobinę podchmielony facet, szampana zamawia buteleczkę i wrzeszczy na całe gardło:

  • Szczęśliwego Nowego Roku!
  • Zwariował pan? - ucisza go barman - Teraz, w połowie lutego składa pan wszystkim życzenia noworoczne?
  • O cholera! - mówi w zadumie facet - A to się moja żona wścieknie. Jeszcze nigdy nie wracałem tak późno z przyjęcia sylwestrowego.

Witam w Nowym Roku

6 polubień

Cześć rybcia! Petardy rozwaliły…

2 polubienia

Pytanie do specjalistki… (ja bym brała nogi za pas!) :grin:

2 polubienia

Mój tak się patrzył wczoraj na gości. Obrażony był, że są obcy w domu, zawsze się obraża na obcych. ale po jakiejś godzinie mu przeszło, zwłaszcza, że sobie nieźle podeżarł, dziś trzeba mu dietę uskutecznić chyba. Dziś rano mnie serdecznie przywitał i sobie poszedł godnie na górę. Pewnie drzemkę uskutecznić, bo całą nic nie spał. Przynajmniej do 1, bo wtedy ja się ulotniłem z imprezy.

1 polubienie

Jak mu dietkę uskutecznisz to Ci oczka wydrapie! :grin:

1 polubienie

Nie wydrapie. On mnie w ogóle nie drapie. Ale ryczał będzie i do michy podprowadzał, to pewne. Jest przeżarty, jak tucznik.

1 polubienie

A masz zatyczki do uszu? Bo nie strzymasz…

Dam mu żreć, po prostu. :grinning:

1 polubienie

A w tem Nowem Roku.
coby pajęczyn nie było w kroku…! :stuck_out_tongue_winking_eye: :innocent:

1 polubienie

Tak myślałam… :grin:

O, to byłoby znakomite! A nie wdrapywanie się z odkurzaczem na stół… :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie

Zastanawiają się czy mają cię udusić czy wystarczy nasrać do butów

1 polubienie

Jeszcze oczkami można się pobawić…

1 polubienie

Piękne kociaki :wink: Przezabawnie wyglądają takie maluchy jak się wkurzają :grinning:

2 polubienia

Wzrok dziki… :grin:

2 polubienia