Na obiad 26 lutego?

image

8 polubień

:joy: babcie po 40ce…jak mówił pewien znany mi pan. Sam zachwalał swoje podboje erotyczno-miłosne, ale koleżanka z pracy twierdziła, że on z kotem tylko siedzi po pracy.
Konkurencja:

7 polubień

Ładne kolory ciuszków ma babcia.

4 polubienia

Moda na te kolory trwa od dawna:
usunięty z powodu sympatii tego co na niebiesko śpiewał z panią co na żółto

3 polubienia

Stale oglądam się na ulicy będac, za paniami, ale za cholerę nie pamiętam, dlaczego… ??? :shushing_face: :joy:

5 polubień

Ten Albano to ruskich kocha.Ale każdy ma jakieś drobne wady :wink:

1 polubienie

On jeszcze żyje ???

Niedawno żył… jeszcze jako tako :rofl:

1 polubienie

A to łobuz :frowning:

Chyba tak.Co prwda osobiście mi o swoich poglądach nie powiedział ale w radiu o nim gadali to chyba by nie kłamali…

3 polubienia

To prawda. Wspomniany jest na ukraińskiej czarnej liście za swoje sympatie dla psa na kremlu.

5 polubień

Kolego, proszę nie obrażać zwierząt. Swołocz, eto swołocz, job jewo mat*… :face_vomiting:

5 polubień

Co Ty masz do psów?
Że trochę podobny?

4 polubienia

Ale gdzie tam!!!
Fakt ze nie wszystko się pamięta…To wykluczone.
Ale ja akurat,na braki w pamięci,narzekać nie mogę a weryfikuje mnie ostatnio,“banda” rówieśników
17.03 kolejne spotkanie.
Dobre pokolenie!
Śmierć rzadko przeszkadza choć zasrany covid swoje zrobił…Gorszy jak zwykle, jest rak…
17.03 będę pił z gościem którego potem juz raczej nie zobaczę…Nie wiem czy jestem gotowy…
Moja kamera w czapie,cały czas pracuje!
Z klasy w podstawówce,ode"jszło" jeno 6 osób.I tak więcej niż przez całe liceum…
Pijemy?
Pijemy!!!

Niedawno, bo rok temu przypadkowo spotkałem koleżankę z podstawówki. Powiedziała mi, że z tych, z którymi chodziłem w 8 klasie, daje znak życia 9 osób + doszedłem ja. Na 33 osoby, na pewno zmarło 20. O 3 osobach nic nie wiadomo.

1 polubienie