Na obiad 7 grudnia?

ponoc idzie zima?
image

7 polubień

Jak by nie patrzeć, niezależnie od aury, bez względu na porę dnia i koniunkcję planet, zima kalendarzowa zacznie się 21 grudnia …
… chyba że Ziemia urodzi wcześniej drugi księżyc. :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Nie lubię zimy i jej ciemnosci co siły wysysa. Nie lubię zimowej aury. Odsniezania, przemoczonych butow, palenia w puecu i opozniajacych sie autobusów. W tym roku szczegolnie nie lubie, nie mam jeszcze wegla.

4 polubienia

Ławek w mieście nie ma bo ludzie nocami deseczki wzięli na opał.Wolę nieupalne jednak lato.

4 polubienia

Czekam na zimę, by móc poodśnieżać garaż, uwielbiam te robotę, szkoda, że tak rzadko się trafia. Mój syn, zresztą tez lubi.

5 polubień

szaleniec…

5 polubień

Z grabieniem liści jest podobnie

2 polubienia

I liście, i śnieg są harmonijne, nie powinno sie ich usuwac!

3 polubienia

7 grudnia to się Tom Waits urodził …
Bez niego Jarmusch nie robiłby filmów z tak charakterystycznym klimatem.

Kubica i Radwańska też maja urodziny, ale nie słyszałem by śpiewali, więc ich nie zapodaję :grin:

4 polubienia

niedlugo to i forumowe strzelce sie pojawia - @elsie juz przypilnuje :grinning: :grinning: :grinning:

4 polubienia
8 polubień

Tak, tak, mam oko… :joy:

1 polubienie

Kiedys uwielbiałem palić w dwóch piecach.Oba piece na starym mieszkaniu,stanowily jeden z bardzo nielicznych plusów “tamtego” życia…
Piece z cudnymi kaflami,liczacymi ok 110 lat.Prawdziwe płaskorzeźby…
Szum ognia i rozchodzące się ciepło…To była magia!!!
Natomiast nigdy niczego nie odsniezalem…Uwielbiałem i mam to dzisiaj, gdy jest biało.

2 polubienia

Nie wszystko tak Jarmusha jak i Waitsa,lubie.Ale jest wyjątek który uwielbiam!
“Noc na ziemi”.Filmowy kanon i bajeczna płyta!

1 polubienie

To mój ulubiony film …

1 polubienie

:clap: :+1:

2 polubienia

Do Kanady można teraz bez wizy, gdyby odśnieżanie Cię interesowało :rofl::rofl::rofl:

Nie ten kierumek
Wlasnie Ryan uruchomil linie Łódź Alicante
Przetestowane. Działa i nie ruszac :green_heart:

1 polubienie